Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Honnan rendeljem meg, ha...

Honnan rendeljem meg, ha 30-as vagyok a Nokia L.530 telót? Telekomnál meg edigitálnál is 20-21 ezer Ft.

Figyelt kérdés
WP 8-as teló érdekel, ami nem olyan lassú, bizonytalan mint az alsó kategóriás android csácsung telók. Köszi az értelmes válaszokat! Csak újonnan akarok. Megér 21 ezret? Várjak még vele,hátha csökken az ára? Olyan teló érdekel,amit nem fél évig lehet használni és megbízható..

2015. márc. 20. 18:21
 1/3 anonim ***** válasza:
A Lumiák a legjobbak ebben az árkategóriában és a drága kategóriában sem semmi.
2015. márc. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Persze, hogy megér! Nekem három hónapja van egy lumia 530-am, de még egyszerse fagyott le és még mindig olyan gyorsan működik, mint első nap. Én meg vagyok elégedve vele.
2015. márc. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokaT! Meg is rendelem! :)


Most S. Galaxy pocket 2-m van,de volt alcatel pop c1,c2...


alkategóriás droidok.. és kb hosszabb szövegnél belassult a pocket 2 ! :D :D

2015. márc. 20. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!