Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lumia 535ről mi a véleményetek?

Lumia 535ről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
olvastam hogy az érintő kijelzővel gondok voltak. a frissítések valóban megoldották a problémát?
2015. márc. 22. 00:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Itt sokan azt használnak



m.mobilarena.hu/tema/re_microsoft_lumia_535_dual_sim_egy_uj_remeny/friss.html

2015. márc. 22. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm, átolvastam.

Esetleg akinek van is ilyen készüléke, leírná a tapasztalatait?

2015. márc. 22. 10:36
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem 535-öm van lassan két hónapja. Sokan írják hogy képernyő problémák szoktak jelentkezni, viszont kijött nemrég egy frissítés es nekem azota semmi bajom sincs vele. Gyorsaság meg ilyenekkel sincs probléma, nekem van hogy 2-3 napig is bírja egy töltéssel, talán ami hátrány hogy elég gyenge szokott lenni az adatkapcsolat... de ez sem nagy probléma. Nem tudom mennyire vagy tisztában a windowsphone dolgokkal de ki fog jönni hamarossan a windows 10, ez azt jelenti hogy szoftverileg szinte teljesen megváltoznak majd (sokkal tobb mindent fognak tudni) de erről nem irok, ha érdekel nézz utána :)

(most is 535ről írok)

2015. márc. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!