Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a jobb telefon a Nokia...

Melyik a jobb telefon a Nokia Lumia 930 vagy a nokia lumia 1520?

Figyelt kérdés
Nekem az 1520 jobban tetszik mert nagyobb a kijelzője.. és bővíthető is a memóriája.De melyik telefon a strapa bíróbb és gyorsabb ? melyiknek szebb a kijelzője ? legyetek szívesek kifejteni a véleményeteket ha értetek és már tapasztaltátok mind a 2 készüléket a saját szemetekkel!Egyébként az 1520as telefont nem találtam se a telenornál se a t-mobile weboldalán szerintetek a boltokban meglehet rendelni Baján lenne esedékes a megrendelés előfizetéssel .. vagy csak neten tudom megrendelni a készüléket ,hogy ne kelljen Pestre mennem ?
2015. márc. 21. 21:59
 1/2 anonim ***** válasza:
89%
A hardver csontra ugyanaz (még a kameramodul is ugyanaz), tehát nincs sebességbeni különbség. Ha nem zavara méret, 1520 a jobb a bővíthető memória, a nagyobb akkumulátor, és a Glance Screen miatt.
2015. márc. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Csak azt kell eldöntened hogy a nagyobb kijelző megéri-e a felárat.
2015. márc. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!