Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tegyek rá fóliát?

Tegyek rá fóliát?

Figyelt kérdés

Két hete vettem egy Lumia 830-at. Tettem rá tokot, de nem tudom, hogy tegyek-e rá fóliát vagy nem. Azt mondják hogy karcálló. Igaz igy még az ujjlenyomatom se marad meg rajta, es nem is látszik hogy hasznalva van.

Ha a válasz igen, milyet érdemes venni?

Köszi előre is.



2015. márc. 22. 10:04
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Nekem 930-asom van,szerintem nem kell rá,mondjuk egy fliptok jó ha van,de kb. 7 hónapja megvan és csak a körömreszelőtől az egyik sarka karcos,szóval ne reszeld.De amúgy szerintem tényleg karcálló.
2015. márc. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi szépen, a gyors választ.

Megvagy vele elégedve? :). Igaz én csak 2 hete használom, de nem adnám oda semmi pénzért.:)

2015. márc. 22. 10:36
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen nagyon elégedett vagyok vele, a 830-at is kipróbálnám az is nagyon jó lehet.
2015. márc. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igazából tök ugyan olyan mint a nagy csak kevesebb a proci, meg a ram. En is 930-at akartam venni de végül ez lett. A gyorsaságot nem veszed eszre Köztük mert annyira kevés az eltérés, hogy a szemed nem is látja:)
2015. márc. 22. 10:48
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem 3 hónapja van meg a 830-as.

Tokot vettem hozzá, fóliát is, ami mint kiderült, igazából pénzkidobás volt, mert nem raktam rá.


Eddig egy karc sincs a kijelzőn, mondjuk nem is hordom kulccsal és más dolgokkal nagyon együtt, de párszor már előfordult, hogy egy nagy maréknyi apróval volt összezárva a zsebemben, mégsem karcolódott, igyekszem rá odafigyelni...

Amúgy, elképesztő..mennyire rosszabbul néz ki, és mennyivel rosszabb a fogása tokban, mint tok nélkül...

2015. márc. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem 3 hónapja van meg a 830-as.

Tokot vettem hozzá, fóliát is, ami mint kiderült, igazából pénzkidobás volt, mert nem raktam rá.


Eddig egy karc sincs a kijelzőn, mondjuk nem is hordom kulccsal és más dolgokkal nagyon együtt, de párszor már előfordult, hogy egy nagy marékny

2015. márc. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem 3 hónapja van meg a 830-as.

Tokot vettem hozzá, fóliát is, ami mint kiderült, igazából pénzkidobás volt, mert nem raktam rá.


Eddig egy karc sincs a kijelzőn, mondjuk nem is hordom kulccsal és más dolgokkal nagyon együtt, de párszor már előfordult, hogy egy nagy maréknyi apróval volt összezárva a zsebemben, mégsem karcolódott, igyekszem rá odafigyelni...

Amúgy, elképesztő..mennyire rosszabbul néz ki, és mennyivel rosszabb a fogása tokban, mint tok nélkül...

2015. márc. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 kérdező.. ***** válasza:
Egy fóliát érdemes mert a gorilla glass 3 a por vagy homokszemcséktől szépen összeszedi a hajszálkarcokat.
2015. márc. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!