Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek a Windows phone...

Szerintetek a Windows phone nagy jövő előtt áll vagy pedig csődbe fog menni?

Figyelt kérdés
2015. márc. 22. 21:31
1 2
 1/12 Tengor ***** válasza:
73%

Ha olyan über szuper lenne, az már látszana, nem most indult.

Meglátásom szerint, amint az MS rászáll arra, hogy az app fejlesztők normális szoftvereket írjanak egészen fel tudja majd venni a versenyt az Androiddal.

2015. márc. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
61%
Csődbe tuti nem fog menni (a microsort épp nem áll a csőd szélén), de van aki sosem fogja felismerni azt, hogy milyen jó rendszer is valójában.....
2015. márc. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 páwwwa ***** válasza:
62%

Feltörekvő

Pár év és felveszi a versenyt az androiddal

Sokan nem is vesznek Lumia telót mert az áruházát szidják

Én viszont vettem,nagyon tuti

Az alapnál több app van fenn

2015. márc. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
71%

Ördögi kör, az emberek nem veszik, mert nincs rá elég alkalmazás, a fejlesztők nem csinálnak rá alkalmazást, mert az emberek nem veszik.


Meg a WP7 elég szar rendszer volt még, és már nagyon sok emberbe az maradt meg, hogy a Nokia/WP szar lett, szóval nehéz helyzetről indult.


Ezen kívül elég nehéz lesz a Google-t és Apple-t letaszítani a trónról, vagy akár csak felzárkózni, de fejlődő országokban hódíthat, hisz alsókategóriába sokkal jobb, mint akármelyik Androidos telefon (bár Google is próbálkozik az Android One-nal, WP-nek talán nagyobb sikere lehet).


Eltűnni nem fog, mert Microsoft pénzeli mint állat, nekik meg máshonnan dől a lé.

2015. márc. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem magával a rendszerrel már most sincs komolyabb gond, inkább az alkalmazáskínálatra kellene ráfeküdnie a Microsoftnak - pontosabban nem is nekik kellene csinálniuk, hanem pénzelni az alkalmazásfejlesztőket.
2015. márc. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Csődbe nem megy de egyelőre nem sokat èr wp vagy akár nokia bár melyik szoftvere ,kevès normális alkalmazás ,ami van az ia elavult böven .
2015. márc. 23. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
23%

"Pár év és felveszi a versenyt az androiddal"


Lol. Pár éve már a piacon van a WP, mégsem jutott sehova. Nem kellett volna anno kitolni a WP7 vásárlókkal.


Nem hinném hogy bárhová is jutna a jövőben, főleg nem ilyen trágya telefonokkal mint amiket most adtak ki. Flagship telefonjuk meg már egy éve nincs új...

2015. márc. 23. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
29%

én sem hiszem, hogy ebből már belátható időn belül lesz bármilyen változás is.

nem csak a kevés alkalmazással van a gond, hanem hogy a meglévők is sokkal jobban le vannak butítva, mint az androidos és iOS-es társaik. egy facebook alkalmazás is olyan alap dolgokat nem tud, amit egy olyan ember, aki biztonságosan használná a facebook-ját, annak gondot is okozhat. Nincs benne pl. kódgenerátor. én azt azért állítottam be, mert elég sokszor van az, hogy az sms-es kód nem érkezik meg időben...na most itt kötném össze a dolgokat. rengeteg alkalmazás van, ami tudja használni a fb profilunkat bejelentkezésre, de az autentikációt mégsem a fb alkalmazással végzi, hanem betölti az m.facebook.com-ot egy ablakba...amihez ugye minden esetben kell a 2 lépcsős bejelentkezés, mert ismeretlen böngészőnek látja.

szóval ha most egy ilyen alkalmazásba akarsz belépni, akkor összeteszed a kezed, hogy hátha majd most nem kell 15 percet az sms-re várni...


de mondok egy mégegyszerűbb dolgot. képfeltöltés. eleve nem tömöríti a képeket, szóval ha nincs 10 megás feltöltési sebességű neted, akkor várhatsz 1 percet is, mire egy nyamvadt kép felkerül...ÉS ha eközben nem akarod, hogy feleslegesen fogyassza a telefon az energiát, lezárni sem tudod, ugyanis ha lezárod, megszakad a feltöltés...:D igazán felhasználóbarát.


ezek szerintem olyan gondok, amikre ha időt fordítanának, már rég másképp működnének...és nem kéne az embernek az m.facebook-ot böngészőből használnia csak azért, mert ott mondjuk a képet is gyorsabban feltölti...:D

de évek óta ilyen, senki nem foglalkozik vele. instagram is már több, mint 1 éve nem frissült, még mindig béta...egyes embereknek a snapchat is hiányzik...még mindig nincs, hiába könyörögnek...:D

alapvetően a hozzáállás rossz, és emiatt sosem fogja felvenni a versenyt a többiekkel.

valahol ott áll, mint a bb10.

az is nagyon jó rendszer meg minden, de a blackberry-s facebook alkalmazás tulajdonképpen megint csak egy m.facebook 1-2 plusz gombbal, az androidos alkalmazások meg lomhán futnak rajta, szóval megintcsak egy zsákutca, de mégis kicsit előrébb van azért ilyen tekintetben.

wp-re még real racing 3 sincs...pedig már hány éves játék...érdekes módon bb-re azt is sikerült megcsinálni, szóval nem ott van a gond, hogy kevesen használják, minek dolgozzanak feleslegesen...

2015. márc. 23. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Tengor ***** válasza:
47%
#8, nekem a kedvenc, hogy az FB messengert nem lehet elforgatni, így a fele akkora billentyűzettel kell bohóckodni.
2015. márc. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
8 as. A le illetve a feltöltés NEM szakad meg wp8.1 alatt lezárt kijelzőnél sem.
2015. márc. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!