Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG G3-mat vagy Iphone 5c-t...

Hubay Levente kérdése:

LG G3-mat vagy Iphone 5c-t vegyek?

Figyelt kérdés
És miért? Köszi a válaszokat!

2015. márc. 23. 17:23
 1/7 anonim ***** válasza:

LG G3.

Mert ez a legjobb. 5,5 coll, ötszáz felett pixelper inch(ppi)duplakopp, hátsó gombok, 32Gb..cserélhető akksi..

azonkívúl mindent tud, amit ma tudhat egy teló.


de majd most az jön, hogy ez szar, és vegyél 5c-t.

2015. márc. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Megkérdezhetem még hogy az LG G3 nem lassul-e be? (Mint általában az androidos telefonok)
2015. márc. 23. 17:31
 3/7 anonim ***** válasza:
64%
Én meg nem értek egyet az előttem szoloval..szerintem az iPhone jobban tartja az arat. Sokkal jobb a rendszer, stabilabb, gyorsabb. Nem fagy etc.
2015. márc. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 kérdező.. ***** válasza:

A valódi androidos telefonok nem lassulnak be kivéve samsung és az alsókategóriás telefonok,de ott is csak a samsung,sony stb lassul.

A baj a QHD kijelzőjével van amihez gyenge a hardvere a G3-nak ezért megröccen.

2015. márc. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha G3 és 5S között vacilálnál, akkor az iPhone mellett tenném le a voksom, viszont az 5C iszonyat nagy bukás lenne. Aki ismerősömnek van (számszerint ketten vannak), tanúsítják hogy megbánták a telefon vásárlását.
2015. márc. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
LG G3 egy főmenü váltásnál képes szét fagyni nem mellesleg úgy melegszik, hogy már már fáj kézben tartani (tapasztalat) olyan könnyen törik mint a ropi elég egyszer véletlen le ejtened és vol telefon nincs telefon.. Azzal, hogy androidnál csak az alsó és Samsung kategória fagy nem értek egyet több csúcs készülék van ismerős körbe (nem Samsung az egy ipari hulladék) és bizony ami elmúlt egy éves az képes akadni fagyni bár ezt egy restoreal lehet javitani de egy ilyen áru készüléknél dühítő szerintem. Nekem 5c-m van nem bántam meg és nem is fogom az összes eddigi telefonomat utáltam de ezt..ezt imádom ✌🏻️️
2015. máj. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 kérdező.. ***** válasza:
Még mindig azt mondom,hogy androidból csak ezek a márkák jöhetnek szóba:Nexus/Motorola/OnePlus/Xiaomi.A többi katasztrófa.
2015. máj. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!