Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek milyen telefont...

Szerintetek milyen telefont vegyek?

Figyelt kérdés
Van egy sony xperia arc s-em ami ma reggel tönkrement és nem tudom hogy android vagy IOS, nekem megtetszett az iphone 5s vagy inkább maradjak az androidnál és a sony-nál?

2015. márc. 21. 09:08
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
Ez egyén függő.. De 5s árkategóriában már kapsz jobb android-ot. Leírhatnád, hogy mire használod a telefont, és mennyit szánnál rá
2015. márc. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Netezni szoktam meg játszani szoktam telefonon sms-ezni gyakran szoktam telefonálni fotózni stb...

egy jó és gyors telefon kéne az utóbbi miatt gondoltam az iphone-ra, de az a lényeg hogy egy gyors, könnyű és viszonylag nagy teló kéne kb. ilyen árban

2015. márc. 21. 09:29
 3/9 anonim ***** válasza:

És az iPhone 5S-nek mégis mi köze van a nagy telefonhoz?


Egyébként jó telefon, még ma is, kamerája pláne, azt még ma is kevés Androidos telefon tudja hozni, de minden más terén a jóval olcsóbb Androidos telefonok is hozzák a szintet, vagy le is hagyják.


Meg ahogy nézem még ma is 150k az iPhone 5S, az meg egy vicc érte.

Ennyiért akármelyik Androidos telefont megveheted (kivéve az abszolút legújabbakat, pl. S6, M9, stb), de minden más kijön ennyiből.


Galaxy Note 4, HTC One M8, LG G2, OnePlus One, stb.

2015. márc. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Vegyél Z3-at jó kamerája van.
2015. márc. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Sony Xperia Z3 vagy Samsung Galaxy Note4
2015. márc. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A z3 a 3gb rammal és a 4 magos krait procival.. biztos vagyok benne, hogy megbánnád, ha azt vennéd iphone helyett ;)
2015. márc. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#6


Úgy írod, mintha a hardver bármit is számítana.

Már legalább 2 éve nem kell egyáltalán hardverrel foglalkozni.

2015. márc. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

6. Nem bánnád meg* elírtam.


7: Igaz, de jobban jár vele, mint az iphone-al. (tudom tudom android optimalizálatlanságok...) Személy szerint nem vennék annyiért telefont mert nem éri meg. 100 ezres bőven elég, és szerintem az árak csak lejjebb fognak menni, ha bejönnek a 64bit-es procik.

2015. márc. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem iPhonnal jol jársz nagyon gyors, viszont az akkuja nem a legjobb de nem mondanám hogy az androidosok közül mindnek jobb lenne.Ha a gyorsaság és megbízhatóság számít akkor az iPhinet ajánlom.
2015. márc. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!