Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha előfizetéssel (nem részletr...

Ha előfizetéssel (nem részletre) vettem egy telefont, amit később el szeretnék adni, de nem járt még le a hűség, akkor írhatunk adás-vételi szerződést ettől függetlenül?

Figyelt kérdés
2015. márc. 24. 09:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Én sunyi voltam amikor ezt csináltam, nem említettem meg, hogy még vagy 1 évig fizetni kell a telefont, mert akkor a vevő biztos nem bízott volna meg bennem (nem hibáztatom, idegenbe nem is szabad), de tudtam, hogy fizetni fogom, szóval csak úgy simán eladtam.
2015. márc. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Tengor ***** válasza:

#1, másról írsz, a kérdező nem hitelre vette.

A telefon a tiéd, azt csinálsz vele, amit akarsz. A hűség egyrészt arra vonatkozik, hogy nem válthatsz kisebb csomagra, amíg tart a hűség illetve nem hozhatsz kis arra az előfizetésre másik telefont.

2015. márc. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 bp1985 ***** válasza:
Az adásvételi semmire nem jó, maximum egymás között. A telefon hivatalosan a te neveden marad.
2015. márc. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. A vevő szeretne adás-vételit írni, nem tudom miért...
2015. márc. 24. 11:18
 5/5 bp1985 ***** válasza:
Ìrhat, de ugyanúgy a te neveden marad a telefon.
2015. márc. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!