Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hülyeség lenne új telefont...

Hülyeség lenne új telefont venni, csak mert erre nem kapni jó tokokat?

Figyelt kérdés

Elég régi telefonom van, nem is okos. Csak azért vettem meg, mert tetszett külsőre. Nagyon szeretem, de nem találok rá színes tokokat. Ebay-en kerestem főleg.


Gondolkoztam, hogy veszek újat, de nem tudom, hogy kezdjek neki, mert a lényeg az lenne, hogy duci legyen, és fehér.

Nem kell, hogy okos legyen, csak telefonálok és textelek vele. Csak legyen annyira népszerű, hogy sok szép színes tokja legyen.



2015. márc. 24. 20:11
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen, eddig ez a legnagyobb hülyeség, amit hallottam arra, hogy valaki elcserélné a telefonját.


Amúgy sem tartom fontosnak a tokokat, pláne ha régi van, az még jobban is bírja, mint az okostelefonok.

2015. márc. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De én fontosnak tartom.
2015. márc. 24. 22:37
 3/7 anonim ***** válasza:
Én csak a kérdésre válaszoltam, aminek értelme amúgy se sok van.
2015. márc. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A válaszodnak se sok.
2015. márc. 24. 23:29
 5/7 anonim ***** válasza:
Csináltas rá szèp hátlapot azt szerintem bármilyen hátlapra csinálnak .
2015. márc. 25. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Gondoltam rá, de hova menjek, műanyag fröccsöntőbe?


Mert egy ilyen "tokom" van, csak csúnya bordó, és kopik róla valami cucc. Igazából nem is tudom rá a magyar szót, mindig case vagy cover-ként keresem a neten.

2015. márc. 25. 11:24
 7/7 anonim válasza:

Azért tűnik a kérdésed hülyeségnek, mert uj telót venni pláne népszerűbbet alsó hangon lesz 30 esetleg plusz kitudja mennyi forint. (Határ a csillagos ég.) És utána jön még rá a tok-hátlap-stb ára.


Elmondom: a jelenleg divatos okostelókra ökrös kordéval ontják a hátlapokat, mert mind nagyjából egykaptafára készül (beszélek a külsejéről) és a színes hátlap, meg a csicsás burok az egyetlen, amivel egyedivé lehet tenni a külsejét.


Ha nem gond neked, hogy akár százezer forintot is kihajítasz kb ok nélkül az ablakon kozmetikai célokra, az a Te szíved joga, a kereskedő nagyon nagy örömmel fogja elrakni a pénzed. Megnyugtatlak nem Te vagy az egyetlen lény a földön pld egy csomó nő hord póthajat az is rohadt drága mulatság és kb pont ennyi értelme van.



Ha meg akarod tartani a készüléked de SENKI azaz SENKI nem forgalmaz dizájnos tokot, akkor a következőket teheted, ötletek:


1.) szerzel a márkából hátlapokat, vagy külső burkot valahogyan és valami művészi vénával rendelkező sráccal-lánnyal kipingáltatod, aki ért az airbrush-hoz. Lehet, hogy ez azzal jár, hogy a teljes készüléket meg kell venned, amiről leszeded a hátlapot, de legalább lesz pótalkatrészed.

2.) elfogadod a szituációt és élsz így tovább ahogy most

3.) veszel valami okostelót meg egy szekérderék színes hátlapot

2015. márc. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!