Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vettem egy iphone-t használtan...

Vettem egy iphone-t használtan és félek hogy letiltják. Ha letiltanák mire lenne jó? Csak hivni nem lehetne vele vagy semmit sem lehet vele csinalni ( jatek, wifi stb)?

Figyelt kérdés

2015. márc. 26. 15:02
 1/5 Tengor ***** válasza:

Ha már megvetted, akkor nem mindegy, hogy mire lesz jó?

Attól függ, hogy ki fogja tiltani. Ha csak a szolgáltató tiltja, akkor a GSM szolgáltatásoktól esel el (hívás, sms, mobilnet).

Az Apple tiltása ettől komolyabb, tudtommal az teljesen működésképtelenné teszi a telefont, de ebben nem vagyok egészen biztos.


Megérdemelnéd, hogy letiltsák, akkor talán megtanulnád, hogy előre kell gondolkodni.

2015. márc. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lopott mi? Hát akkor sok jóra ne számíts.
2015. márc. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Imádom az ilyen hülye embereket mint kedves utolsó válaszoló. Nem csak akkor tilthatják ha lopott, sőt, legtöbbször azért tiltják mert nem fizetik a számlát
2015. márc. 26. 21:07
 4/5 Tengor ***** válasza:
#3, a telefonszámla nem fizetéséért nem tiltanak telefont. A hitel nem fizetésért igen. Amíg nem fizeted ki a telefont, addig a banké a banké. Ha valamit eltulajdonítasz, ami nem a tiéd, akkor az mi? Lopás.
2015. márc. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ha nem tettél semmi rosszat ,akkor miért tiltanák le?
2015. ápr. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!