Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy van az hogy a telefonom...

Hogy van az hogy a telefonom meg a leírása azt írja hogy 1 ghz-ez a procija de a proci nevére rákeresve mindenhol 1,2 ghz-et találok?

Figyelt kérdés

2015. márc. 27. 10:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

úgy hogy energiagazdálkodási okok miatt annyira van beállítva a sebessége.

A mai telefonokba a legtöbb proci huzhato még jopárszáz mhzet csak az akksit szivná le hamar ha ugy használnád és még melegedne is. Ezért vannak alacsonyabb orajelre állitva. meg kell találni a cpu sebessége/hatékonysága és az akku mérete közt az egyensulyt

2015. márc. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
a másik, azt írják van benne gps is, de az meg nem akar menni normálisan csak akkor ha adsl internetre kapcsolódok wifivel, sőt akkor sem normális teljesen, mert pl az alcatel pop c5 telefonban meg már rendesen, gyalogosan is tudja mutatni hogy itt fordulj erre amott arra, menj előre 2-3 métert de ebben nem... vagy ha rootolnám akkor megoldódna ez a baja? vagy tudnék rajta állítani?
2015. márc. 27. 10:43
 3/14 A kérdező kommentje:
A telefon típusa: Vodafone Smart 4 Fun Vf685
2015. márc. 27. 10:46
 4/14 anonim ***** válasza:
sztem ebbe a teloba nincs gps csak hálozat alapú helymeghatározás
2015. márc. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
hát pedig a dobozzán is meg neten is írják, meg a használatiban is az van hogy van benne gps
2015. márc. 27. 11:02
 6/14 anonim ***** válasza:

[link]

én itt nem láttam kimondottan gpsről semmit

a mappsal foglalkoznak de nem derül ki h van e benne ettől még gps..

2015. márc. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
De ha azt írják hogy van benne gps, és sehogy nem tudom életrekelteni se mobilnettel se semmivel, akkor visszakövetelhetem az árát a készüléknek?
2015. márc. 27. 11:18
 8/14 anonim ***** válasza:
Nincs benne gps, mutass már egy linket, ahol írják... Pénzt mi alapján is kérnél vissza?
2015. márc. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
várj egy picit, beszkennelem a dobozza oldalát és feltöltöm...
2015. márc. 27. 12:34
 10/14 A kérdező kommentje:

itt a kép a dobozról... de még ha A-GPS lenne benne csak, nem szónék egy szót sem, de még ha net van a telefonon akkor sem működik...



[link]

2015. márc. 27. 12:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!