Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mikor jön az Android lollipop...

Mikor jön az Android lollipop z1compact-ra?

Figyelt kérdés
Telenoros vagyok.
2015. márc. 28. 16:43
 1/5 anonim ***** válasza:
a szolgáltató nem érdekes.. a Sony cég dönti el, melyik országban teríti at 5.-át..úgyis megjelenik a frissítések ablakban, ha le lehet tölteni... ráadásul először a prémiumkategórinak tolják..
2015. márc. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Mr Furkó válasza:

Érdekes... a Sony magyar oldalán a támogatottságnál már rég az 5.0 a legfrissebbnek írt soft...

És írják is, h függ a szolgáltatótól...

Szóval én szintén zenész... ülünk és várunk... qrva telenor...

[link]

2015. ápr. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én nem bírtam ki és felraktam a costumize de lollipoppot. Eleinte furcsa volt, de még lehet szokni. Vannak előnyei és hátrányai. A kiket nekem ez után már fapadosnak tűnik.
2015. ápr. 24. 22:19
 4/5 nickycicus válasza:
Én tegnap fríssítettem,de nemtudom jól látom e,de tényleg nincs lehetőség a telefon lenémítására? Ha valaki tudna nekem ebben segíteni,nagyon megköszönném. 😀
2015. máj. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, meg jött a hivatalos. Őszintén szolva csalódtam benne. Túlkomplikált és logikátlan az egész. Az elsőbenyomás jó, de szép lassan jönnek elő a bugok. Asszem megy vissza a kk
2015. máj. 29. 23:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!