Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket lenne érdemesebb...

Melyiket lenne érdemesebb megvásárolni?

Figyelt kérdés

HUAWEI ASCEND G620S

SAMSUNG GALAXY ACE 4 LTE

ALCATEL ONETOUCH IDOL 2 MINI S



2015. márc. 28. 17:00
 1/2 NoName Levente válasza:

Én a három közül személy szerint a Huaweit venném. Én is e három között vacilálok, és a választás eddig a Huawei-n van.

5", Full HD kijelző, 4x1,2 SnapDragon 410, Adreno 306, 8+2 Mp kamera. Ebben az árkategóriában nagyon nem találsz ennél jobbat. És a Snapi 410 Bőven elég egy 1280x720-as képernyő futtatására. Meggyőztelek? :)

2015. márc. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 papics ***** válasza:
SZERINTEM IS A HUAWEY A JOBB... TUDÁSILAG A LEGJOBB A 3 KÜZÜL! +VANNAK AKIK AZT MONDJÁK, HOGY A HUAWEY SZAR, MERT KÍNAI.. HÁT EZ NEM IGAZ, MERT A HUAWEY JAPÁN CÉG, ÉS A JAPÁNOK NEM A MINŐSÉGTELEN DOLGAIKRÓL HIRESEK.. SZÓVAL MEGGYŐZTELEK?
2015. márc. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!