Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Váltsak iphone 6 ra?

Váltsak iphone 6 ra?

Figyelt kérdés
Most samsung galaxy s4-em van de nagyon megtettszett az iphone 6 de sokan a barátaim közül ellenzik és azt mondják hogy nem éri meg mert a legtöbb alkalmazásért fizetni kell és semmihez sem tudok vele majd csatlakozni (samsung smart tv-m van és asus laptopom). Aki apple termékeket használ segítsen!

2015. márc. 28. 22:12
 1/8 anonim ***** válasza:
70%

Az, hogy semmihez sem tudsz csatlakozni kicsit túlzás, de az tény, hogy pl a samsung smart tévéddel nem fogod tudni egyszerűen "összekötni". Asus laptopnak jónak kell lennie, letöltöd az iTunest és azzal tudsz zenéket meg ilyesmiket átrakni.

Kicsit bonyolultabb mint egy androidos telóval, de ha kitartó vagy akkor megéri, mert sokkal jobb mint az androidos telók.

Androidon is fizetni kell sok appért, csak könnyebb leszedni illegálisan mint iPhone-on.

2015. márc. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne tudná a samsung tévével összekötni, van rá ingynes app.
2015. márc. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%

Ennyi döntéskeptelen ember...ha tetszik vegyed....ha nem akkor meg ne.

Nekem is 6-os van...drága Samsungrol cseréltem erre. Jo döntés volt.

2015. márc. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%
Válts, megéri
2015. márc. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azt csinalsz amit akarsz, mar ne is haragudj, gondolom a boltban sem tartasz audenciat hogy gyulai kolbaszt vagy pick szalamit vegyel. 50 millio cikk van az interneten 25 millio kulonbozo nyelven az egyes rendszerek elonyeirol, hatranyairol, osszehasonlitasok, etc., ha ezekbol nem sikerult donteni akkor nem tudom tolunk mit varsz.
2015. márc. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Válts,megéri.

Sokkal hosszabb ideig támogatott,jobb kamera,szebb design...sorolhatnám.

Válts,ezt érezni kell!

Az Apple termékeit hasznalni egy életérzés-->ezt nem arra értem,hogy menőzz vele,mert aki menőzés miatt vesz iPhonet,az ássa el magát.(plázacicák általában)

2015. márc. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Utolsó...szívemből szóltál, de tényleg! Nekem ez az első iPhoneom...előtte Samsung Galaxy Note 4-em volt....ez az iPhone 6 valami csoda..
2015. márc. 31. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
5.válaszoló azert kérdeztem mert ez az oldal arra van hogy megkérdezzem és itt mindenki elmondhatja a tapasztalatait. A többi válaszolonak meg köszönöm sokat segítettetek ;)
2015. márc. 31. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!