Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefon váltás-->Sony xperia...

Telefon váltás-->Sony xperia Z3 compact vagy iphone 5s?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Telefon váltás előtt állok. Eddig egy felső-közép kategóriás androidos telefonom volt, amivel meg is voltam elégedve addig amíg egy idő után el nem kezdett már idegesítően laggolni, így kb bő egy év használat után úgy döntöttem hogy váltok.


Két készüléket néztem ki amit már a kérdésben is megemlítettem (Z3 compact, i5S)

A telefont főként fényképezésre, zenehallgatásra és netezésre használom.Fontos lenne hogy gyors és lagg mentes legyen a telefon.

A segítségeteket szeretném kérni hogy kinek milyen véleménye van a két készülékről,tapasztalatok, illetve melyiket javasoljátok?



2015. márc. 29. 13:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem Z3 compact jobban megéri. Víz és porálló, valamint a kamerája sem rossz(jobb mint az iphone-nak), a poci erős és rengeteg ram van benne. Az iphone sem rossz, de annyi pénzért veszel jobbat(pl.:z3 compact)
2015. márc. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
értem,köszi
2015. márc. 30. 18:41
 3/3 anonim ***** válasza:
Most vettem z3 compact-ot és elég jó tudású telefon, bátran ajánlom neked, ráadásul jóval olcsóbb mint az iPhone.
2015. márc. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!