Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Díjcsomag váltás mellé szeretn...

Díjcsomag váltás mellé szeretnék új mobilt. Most Lumiám van, de volt már Android is. Sony Z3, Samsung S5 és Iphone 5S-re kaptam jó ajánlatot. Milyet ajánlanátok a felsoroltakon kívül még?

Figyelt kérdés

Mindegyikről olvastam jót és rosszat is. Nem az érdekel melyik a legmenőbb, hanem hogy melyik húzza ki legalább 2 évig.

A válaszokat előre is köszönöm!


2015. jan. 11. 10:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Samsung esélytelen, Lumiát ajánlom újból, az újabbakból valamelyiket. Ha pénztárca engedi, akkor viszont Iphone. Sony sem rossz, bár azzal nincs tapasztalatom, nekem kapásból az android nem megbízható rendszer.
2015. jan. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

En azt irom amit tapasztaltam.

Nekem Sony Xperia T-m volt fél év után belassult majd folyton lefagyott egy év után meg mar telefonálni nem lehetett vele. :s

Akkor Volt Samsung Note 2esem meg 3asom is a 3asba egy csp víz ment mar szervízbe kellet vinni. 2-3 egyaránt belassult eleg hamar. Most már 3/4 éve lumia 1520asom van! És imádom! Soha nem fagyott be mindíg napra kesz pedig tele pakoltam egy csomó alkalmazással! Nagyon sokszor raktam vizes felületre (nem szándékosan) es semmi baja! :)

Iphone 6+ja van az apukámnak és az is nagyon jó bar az még friss karacson előtt vette maganak. (bar apumnak GSMboltja van es tudnek több telefonról is véleményt mondani de azokat nem tapasztaltam igy nem igazan mondanék) Csaladba neg volt egy pár Galaxy S4-5 de gyorsan le lettek váltva!

2015. jan. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Előző egy csúcskategóriás sony már nem nagyon fagy le Z3-am van és nagyon jó rosszat nem tudok róla mondani. Előtte egy Z-m volt ami már megvan lassan két éve és még nem fagyott le tudok vele telefonálni és szervizben is csak egyszer volt mert összetörtem.
2015. jan. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Emberek... task kill... lassan 3 éve használok egy ZTE Skate-et, ha ennek ugyanolyan sebessége van, mint mikor megvettem, akkor nem hinném, hogy a csúcskateges telókkal is baj lenne. Task Kill, és néha nem árt az Androidot újrarakni rajta, vagy esetleg frissíteni.
2015. jan. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tudom, ne hasonlítsak csúcskategóriát egy ilyen telóhoz, de ha ennél nem volt ilyen gond, akkor...:)
2015. jan. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!