Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A tableten rom csere után nem...

RZXD kérdése:

A tableten rom csere után nem műkdöik a touchscreen! Tudnátok segíteni ez ügyben?

Figyelt kérdés

Van egy Excelvan Q888 Allwinner a13 tabletem amin eredetileg volt egy 4.2.2 JellyBean rendszer. Nagyon lassú volt szagatott és ugy gondoltam hogy azért mert egy régebbi verzió kéne rá.

Rootoltam majd tettem rá egy 4.1.1-es FaastJB nevű romot a PhoenixSuit programmal amit sikerült is felraknom de a touchscreen nem működik vagyis egyáltalán nem érzékeli az érintőképrenyő az ujjamat. Rengeteget olvastam különböző fixeket keresve találtam is egy rakás drivert ami ezt javítja ki de sajnos nem jártam sikerrel rengeteg romot is próbáltam 4.0-tól egészen 4.2.2-ig de mindenhol ugyanaz a hiba jelentkezett. Raktam rá CWM recovery hogy esetleg full wipe-al működne e de semmi. Akartam hard resetet de ezt nem találtam a recoveryben.

Fent van gépen az ADB driver is és próbálgattam az Uberizer programot is mert arra írtak pár dolgot de sajna itt se jártam sikerrel és nem tudom már hogy mit tehetnék!!

Tudnátok segíteni hogy lehetne megoldani?

Köszönöm előre is mindenki segítségét!!!!!



#Android #tablet #TS #Jelly Bean #Excelvan #Al13 #touchscree #TS fix
2015. márc. 29. 22:39
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
jelenleg azt próbálom
2015. márc. 30. 21:02
 12/28 Wadmalac ***** válasza:
A G-szenzornál is lehet iránykoordinátát cserélni, ott van valahol a linkemben.
2015. márc. 31. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
Megnezem!! Eddig mindegyik drivert felraktam a 2.2-re is és a 2.5-re is de semmi viszont olyat vettemeszre hogy fektetve mikor probalom hasznalni csak a tablet jobbfelen erzekeli az ujjamat a masikoldalt pedig semmi
2015. márc. 31. 09:41
 14/28 A kérdező kommentje:
egyszerűen minent végigpróbáltam de semmi nem működik :( mindig ugyanaz a hiba hogy az rgyik oldalt érzékeli a másik oldalt pedig nem én már nem tudom mit lehetne k
2015. ápr. 1. 12:50
 15/28 Wadmalac ***** válasza:
Marad a kapcsolatfelvétel a márka szervizével.
2015. ápr. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
Tudnél segíteni hogy ilyenkor kinek írjak vagy hova? Ezt már nem nagyon tduom ugyanis a tablet ismerőstől van és elvileg külföldről vette
2015. ápr. 1. 12:56
 17/28 Wadmalac ***** válasza:

Addig is, ezt a romot próbáltad?

[link]


Ügyelj a leírásra, itt is kitérnek a driver gondokra.


ez az oldal meg éppen műtét alatt, de ha elindul majd, tele lesz A13-hoz való firmware-ekkel.

[link]


Itt is van egy pár.

[link]

2015. ápr. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
Köszi!! :D akkor lesz még dolgom majd írok hogy mi a helyzet
2015. ápr. 1. 13:15
 19/28 A kérdező kommentje:
A harmadik linken bármelyiket töltöttem le a tablet lefagyott! A vm modnál szintén ez van de ott ha egy drivert felrakok csak akkor de igyse ugyse működik.
2015. ápr. 2. 12:35
 20/28 A kérdező kommentje:
cyanogen modnál*
2015. ápr. 2. 12:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!