Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A tableten rom csere után nem...

RZXD kérdése:

A tableten rom csere után nem műkdöik a touchscreen! Tudnátok segíteni ez ügyben?

Figyelt kérdés

Van egy Excelvan Q888 Allwinner a13 tabletem amin eredetileg volt egy 4.2.2 JellyBean rendszer. Nagyon lassú volt szagatott és ugy gondoltam hogy azért mert egy régebbi verzió kéne rá.

Rootoltam majd tettem rá egy 4.1.1-es FaastJB nevű romot a PhoenixSuit programmal amit sikerült is felraknom de a touchscreen nem működik vagyis egyáltalán nem érzékeli az érintőképrenyő az ujjamat. Rengeteget olvastam különböző fixeket keresve találtam is egy rakás drivert ami ezt javítja ki de sajnos nem jártam sikerrel rengeteg romot is próbáltam 4.0-tól egészen 4.2.2-ig de mindenhol ugyanaz a hiba jelentkezett. Raktam rá CWM recovery hogy esetleg full wipe-al működne e de semmi. Akartam hard resetet de ezt nem találtam a recoveryben.

Fent van gépen az ADB driver is és próbálgattam az Uberizer programot is mert arra írtak pár dolgot de sajna itt se jártam sikerrel és nem tudom már hogy mit tehetnék!!

Tudnátok segíteni hogy lehetne megoldani?

Köszönöm előre is mindenki segítségét!!!!!



#Android #tablet #TS #Jelly Bean #Excelvan #Al13 #touchscree #TS fix
2015. márc. 29. 22:39
1 2 3
 21/28 Wadmalac ***** válasza:
Közben azért nyomoztál szerviz ügyben?
2015. ápr. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
a márkaszerviznek még nem de viszont egy ilyenekkel foglalokzó szervviznek írtam már de nme irtak vissza még
2015. ápr. 2. 15:15
 23/28 Wadmalac ***** válasza:

Én háromszor írtam, egyszer telefonáltam, mire foglalkoztak velem, de akkor ingyen és bérmentve küldtek romot. Még azon küzdöttünk pár napot, hogy milyen fájlfeltöltést tudnak csinálni (mert mail csatolmánynak egy giga sok), de végül csak meglett.

És mondom, dobozon, hátlapi matricán meg kell keresni a szériaszámot (olyan 8-10 jegyű, SN, product number vagy vmi ilyen néven), mert csak azzal biztos a hardverkonfig.

2015. ápr. 3. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm a segítséget próbálkozok hátha válaszolnk már
2015. ápr. 3. 09:37
 25/28 A kérdező kommentje:
Találtam egy 8 jegyű számjegyet, de nem a papírján hanem a tabletet ahogy szétszedtem ott volt rajta és nem vagyok benne biztos hogy az e mert nem volt oda írva semmi csak ez 4124002A akkor gondolom ezaz
2015. ápr. 3. 10:47
 26/28 Wadmalac ***** válasza:

Lehet, de lehet, hogy az alaplap szériaszáma. Vagy az akkué. Vagy mittomén.

A bolti dobozán egy vonalkóddal együtt rajta kell lennie, garancialevélen is.

2015. ápr. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
Írtam ennek az Excelvan-nak hát remélem szerencsével járok de ilyen hogy garancialevél nem volt hozzá de volt még egy szám/betű sor az alaplapon és azokat írtam le
2015. ápr. 5. 21:22
 28/28 A kérdező kommentje:
Már kétszer is írtam de még semmi :/
2015. ápr. 8. 15:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!