Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szoftverfrissítési témában...

Tacsko26 kérdése:

Szoftverfrissítési témában tudnátok nekem segíteni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy 3 éves Nokia Lumia 610-em, amit egy ismerősömtől vettem fél éve....De most a napokban kikapcsolgatott, és most már ha bekapcsolom kb 10 másodperc után kikapcsol, vagy egyáltalán be se kapcsol csak 1-2 mp-re.A T-Mobil-nál azt mondták szoftver kellene frissíteni, mert valszeg nem volt már rég, de nem tudom frissíteni, mert ha nincs bekapcsolva, a számítógép sem ismeri fel...Szerintetek elvigyem szakemberhez? És az mennyibe fog fájni nekem? Vagy inkább cseréljem le? Kösz előre is!

2015. márc. 30. 11:18
 1/1 anonim ***** válasza:

Töltsd le a Nokia Software Recovery Toolt.


Kösd rá a telefont.


Válaszd ki azt hogy a telefonom nem bekapcsolható (valami olyasmi hogy my phone cant boot vagy mi)


És letölti a szoftvert és telepíti a telódra.


Vagy pedig vidd el szervizbe


Én a helyedben már lecserélném ha ilyen problémája van és nem tudom otthon megoldani

2015. ápr. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!