Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek Samsung Galaxy...

Szerintetek Samsung Galaxy Alpha vagy Sony xPeria Z2-t érdemesebb venni?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 1. 21:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hm... Szerintem Alpha
2015. ápr. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
és mért?
2015. ápr. 1. 21:51
 3/13 anonim ***** válasza:
Z2 sokkal jobb, az nem fog fél év múlva fagyni mint az állat míg a galaxy alpha fog.
2015. ápr. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
köszönöm utolsó, én is erre gondoltam, de azért megkérdeztem :D holnap megveszem :)
2015. ápr. 1. 22:35
 5/13 anonim ***** válasza:
Ne hidd el amit a 2.válaszoló mondott.. nekem Samsung Galaxy S5-öm van 7hónapos és mèg nem is fagyott le.. szóval kamuzik. De azért igaza van mert 3év múlva Alpha fagyni fog. Z2 csak akadni, laggni fog. Ha nincs igazam jöhet a piros kéz, úgyse èrdekel engem, hogy háby %-os vagyok. :)
2015. ápr. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Kedves TopDávid, mivel a családban 4db Z szériás Sony van ezért tudom,hogy miről beszélek. Egyedül édesanyámnak van S5 ami 4 hónapos de abból kB. két hónapot szervizben töltött. Előtte egy S4 volt ami szintén ugyanígy működött mint az S5. Úgyhogy csak nem beszélek h.lyeséget.
2015. ápr. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Hát nekem nem is kellett szervízbe vinnem. Akkor anyád valami hülyeségeket telepített rá! Amúgy is vigyázzni kène, mert sok kamu szervíz van. S5jére factory vagy hard reset kell.
2015. ápr. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nincsen rajta semmi, mert nem tud letölteni semmit, még telefonálni is nehezen tud rajta. És a Vodafone-ba vettük azok már csak nem küldik kamu szervizbe. Itt nem kell szépíteni egyszerűen sz@r a Samsung és kész.
2015. ápr. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Akkor gyári hibás. Mert nekem nem "sz@r"! 7hónapos, mindent le tud tölteni, mem kell szervízbe vinnem.. anyád rosszat kapott, nekem is voda függős! :)
2015. ápr. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
S4-et amikor először vitte szervizbe kapott egy újat és az is ugyanolyan rossz volt. S5-t nem cserélték még ki egyszer sem de ez is rossz. Akkor ezek szerint mind a 3 Samsung gyári hibás volt?
2015. ápr. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!