Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ezek a telefonok mindegyike...

Ezek a telefonok mindegyike (active) dual sim-es?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]



2015. ápr. 6. 19:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia! Ezek közül egyik sem! :)
2015. ápr. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szia, azért mondom mert én is úgy láttam ,de egy oldalon ráraktam a dual sim szűrőt, és ezeket hozta ki.. Esteleg tudnál mondani jó mobilokat kb 40-70ezer forint körül? (okostelefon) vagy esetleg egy oldalt aol vannak fnent ilyenek, köszi! :)
2015. ápr. 6. 19:15
 3/9 anonim ***** válasza:

Én személy szerint a Moto G 2014 LTE-t ajánlanám.

Hivatalos forgalmazó: [link] Sok 80k-s telefont lenyom. Sokáig támogatva lesz, nem fog SOHA fagyni, kilépegetni alkalmazásokból. Erősen ajánlom!

2015. ápr. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
értem és innen rendelhetem, megbízható?
2015. ápr. 6. 19:48
 5/9 anonim ***** válasza:
Innen lehet rendeli világszerte! Atombiztos! NEM BÁNOD MEG! :)
2015. ápr. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mindig a legújabb Android fog érkezni rá, úgy 2 évig!
2015. ápr. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
tényleg nagyon szuper kis gép így ahogy olvasgattam róla :D esetleg lenne rám egy ksi időd facebookon vagy e-mailbe, hogy mondj hasznos dolgokat a kütyüről?
2015. ápr. 6. 19:54
 8/9 A kérdező kommentje:
egyedül ami nagyon nagyon rosszul hangzik hogy nem lehet bővíteni. az a belső memória meg édeskevsé :( meg a kamerája ennyi pénzért min. lehetne 8 mp nem értem miért csak 5-öt raktak bele :D
2015. ápr. 6. 20:00
 9/9 anonim ***** válasza:
8 Megapixeles!
2015. ápr. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!