Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek cikiznének az...

Icecream17 kérdése:

Szerintetek cikiznének az osztálytársaim, ha 6.3 méretű telefonom lenne? (Elég bunkók)

Figyelt kérdés
2015. ápr. 7. 10:49
1 2
 1/16 Tengor ***** válasza:
100%
Én biztosan nem. Sokkal inkább a szemléletedért piszkálnálak.
2015. ápr. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 kérdező.. ***** válasza:
100%
Én eddig azt hittem minél nagyobb annál menőbb...
2015. ápr. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
A méret a lényeg, vagy hogy mi van ráírva?
2015. ápr. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem a méret a lényeg...egyébként is szörnyen hülyén néz ki...nézzél róla videót, ahogy az emberek a fulukhoz veszik es telefonálnak vele...nagyon gáz.
2015. ápr. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 kérdező.. ***** válasza:
100%
Ja,meg az egész fejét elfedi az embernek telefonálás közben,na de ha valaki nem használja telefonálásra vagy csak ritkán akkor jó.
2015. ápr. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszi, megy a zöldpacsi!
2015. ápr. 7. 11:14
 7/16 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Mondjuk belegondoltam, hogy nincs 6.3-as iPhone, szóval tuti cikiznének. Főleg ha rajta van a harapott alma.
2015. ápr. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!

Nem tudom,hány èves vagy, de nem foglalkozz azzal, hogy az osztálytársaid mit gondolnak!

Ha tetszik a telefon, vedd meg! Nem másoknak akarj megfelelni, nem ők használják! És ha pedig "cikiznének", ahogy fogalmaztad, csak irigységből tennék!

Szóval ha neked megfelelne ez a méret, akkor használd csak!:)

2015. ápr. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Sony Xperia Z Ultra?
2015. ápr. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Aki a telója mérete, típusa vagy akármilye alapján cikiz másokat, az egy világi bunkó szrházi ember.. én elsem tudnám képzelni egyébként, hogy valakit a telefonja miatt nézzenek le..viszont az annál cikibb, hogy pl van 100 akárhány ezres telója, de a ruhája retkes, és büdös, mert van ilyen ismerõsöm, na az már ultragáz.. de ne foglalkozz másokkal, neked ez tetszik, akkor ez van..úgyis te fogod használni..én még édekesnek is találnám, hogy ekkora, én elképzelni nem tudnék ekkora telefont, pedig bazinagy kezem van..
2015. ápr. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!