Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy anyukának milyen telefon...

Egy anyukának milyen telefon prakikus?

Figyelt kérdés
3 hét múlva szülök, gondoltam lecserélem a telefonom, most hogy anyuka leszek :) Régi felnyithatós lg-m van, ideje lecserélni. Nektek milyen van? Milyen szempont alapján választottátok? Ár nem érdekes.
2015. ápr. 7. 17:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
hát ha a gyerek kezébe is kerülhet akkor nyál, rágás és ütésálló is legyen:-D egyébként meg vegyél amilyet szeretnél. nekem sony Z3 van
2015. ápr. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Nos, a szempontom az volt, hogy lehessen rajta telefonálni és engem is elérjenek rajta. Tudom, nagy elvárás, de végülis telefon vagy mi...
2015. ápr. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

"egyébként meg vegyél amilyet szeretnél"


Azért tanácsért csak fordulhatok ide, ugye nem gond?!

2015. ápr. 7. 17:19
 4/19 anonim válasza:
Nekem lg g2 mini van és imádom. Telefonálásra, üzizni, fényképezni néha netezni tökéletes.
2015. ápr. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Vízállót. Bár nem tudom hogy a vízálló telefonok az egyébb folyadékokat mennyire tolerálják, ezt szakembert érdemes megkérdezni, de emlékszem anno a kedvenc nokiám úgy ment tönkre hogy az akkor 1,5 éves kisfiam úgy gondolta hogy szomjas a telefon és megitatta cumisüvegből kakaóval. Hát nem tetszett a telefonnak. :(
2015. ápr. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
Pont olyan praktikus mint egy nem anyukának.....
2015. ápr. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
Az anyává válás és a telefoncsere között nem látok összefüggést. Nekem tavaly nyárig egy 1000 éves Nokiám volt. Azóta LG.
2015. ápr. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Én nem értem, miért kellene más telefon egy anyukának, mint egy nem anyukának? Nekem 2000.- ba került a telefonom, Tesco-ban vettem. Pont jó arra, amire kell, és ha tönkremegy, max. megrántom a vállam. Nem az életem értelme a telefonom, és a márkák is hidegen hagynak. Két gyerekem van, őket sem fogom másra nevelni. Ez csak egy tárgy. Akármilyen "okos" is, csak egy tárgy. Nem képvisel értéket, de semmilyet a világon.
2015. ápr. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

az anyává válásnak szerintem sem kellene evidenset telefoncserét jelentenie. Nekem egy egyszerű nyomógombos butatelefonom volt (nokia), de a szüléskor elég sok időt voltam kórházba, így a férjem nekem adta az okos telefonját és vett magának egy újabbat.

Bevallom, addig is kacérkodtam az okos telefon gondolatával, de így duplán jól jött, nem csak a kórházban az internet miatt, hanem mert otthon, a hosszú szoptatások alatt kellemesen elütöttem vele az időm. Ugyanakkor megmaradt a Nokiám is, általában azon telefonálok, a babám mindkettőt imádja forgatni dobálni, mindkettőt úgy kell kikapnom a kezéből. Az anyasághoz egyiknek sincs semmi köze, emiatt ne cserélj telefont ha amúgy elégedett vagy vele, maximum akkor, ha interneteznél szoptatásközben, és pl nincs laptop.

2015. ápr. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Értem, hát nem tudok mit mondani. Remélem ha megszülök én nem ilyen leszek. Köszi a "válaszokat"
2015. ápr. 7. 17:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!