Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek aktuális lenne a...

Szerintetek aktuális lenne a telefon csere?

Figyelt kérdés
Kb 3 éves Sony Tipom van. Amire kell arra jó, csak az a bajom, hogy nem tudok letölteni játékot, mert állandóan azt írja ki, hogy nincs elég szabad hely(rendszeresen takarítom). Másrészt frissíteni se tudom, mert mindig azt írja ki, hogy napra kész és kicsit lassú is szerintem. Van, hogy megnyitok egy programot és 5x kiírja hogy az adott program leáll, mire sikerül behozni. Ami meg végképp kiborított, hogy fullra fel volt töltve tegnap és ma reggelre csontra lemerült úgy, hogy nem használtam.
2015. ápr. 11. 12:25
 1/2 anonim válasza:

szerintem mar lassan ideje lenne.

en is gondolkozom rajta. kb 4 eves nokia lumia 610em van, igazan nagy problemaim nincsenek vele, de jo lenne uj telefon.

te milyenre cserelned?

2015. ápr. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
fogalmam sincs, de valami olcsóbbra. úgyis tönkremennek
2015. ápr. 12. 09:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!