Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek? (lent)

Milyen telefont vegyek? (lent)

Figyelt kérdés
Szempontok: legyen gyors,ne akadozzon. Szép képeket és videókat készítsen. Azért nekem a dizájn is fontos (remélem értitek) ne legyen nagyon nsgy kijelző,hogy a zsemben is elférhessen. Legyen könnyen kezelhető és ne kapjon vírust.(az utolsót azért írtam,mert nekem nokia lumia 625 telom van,de váltani szeretnék és Tudomásom szerint az Androidra kell vírusirtó de van egy befog párat) samsung s4 vagy lgG3ra gondoltam.

2015. ápr. 12. 21:54
 1/6 anonim válasza:

Sony xperia m2

Jó teló, csak elég nagy..

2015. ápr. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem Z1 compactom van.

Gyors, már lassan fél éve megvan és azóta egyszer nem akadt meg, lefagyás sem volt.

Nagyon szép képet csinál, és videót is. Szerintem a dizájn is elég jóra sikeredett.

2015. ápr. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Én is az xperia m2-t javaslom, nemrég vettem gyors, szerethető, szép telefon, idáig semmi gondom vele remélem ezek után sem lesz :)
2015. ápr. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Tudomásom szerint az Androidra kell vírusirtó"


Hülyeség, ugyanannyira biztonságos, mint WP, ettől nem kell tartanod.


És azt írtad, hogy ne legyen túl nagy a kijelző, erre 5,5"-es LG G3-at írsz. Oké, hogy a telefon 75%-a kijelző, szóval kisebb, mint pár 5.2"-es telefon, de akkor is.


Egyébként G3 jó, bár én nem venném, sok rosszat olvastam róla, modnjuk úgy tudom, hogy Lollipop-on kijavítottak mindenféle hibát, de ennek nézz utána te, leginkább akadozásról és kijelzővel kapcsolatos gondokról olvastam.

2015. ápr. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

én LG telókat nagyon ajánlom.Pontosabban:

LG L7

LG L7 ii

LG 9

nekem voltak ilyeneke és elég jók voltak.Pontosabban l9 még mindig van.Full HD-s kamera nagyon jó és egyszerű a kezelőfelület.Megéri!

2015. ápr. 13. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a valaszokat.

utolso elottinek irom.hogy igen tudom sajna egesz nagy a kijelzője csak ugy megfordult a fejemben.:)


de tenyleg mindenkinek koszonom a valaszat

:)

2015. ápr. 13. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!