Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Használtan szeretnék telefont...

Használtan szeretnék telefont venni, max.25-30 ezer forintért. Az Lg f6-os tetszik. Vélemények? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Valamint annyit még, hogy postai úton szerintetek ne vegyek? Sajnos itt a környékünkön 1 db lenne, de találtam máshol olcsóbban, csak nagyon messze van.
2015. ápr. 14. 09:38
 1/3 Spilerke ***** válasza:

Nem egy csúcskategória, de a célnak megfelel. Itt többet is megtudhatsz róla: [link]

Az internetes vásárlásról, csak annyit mondanék, hogy nagyon oda kell figyelni pláne, ha használt készülékről van szó. Szerintem nem árt szétnézni egy közeli GSM boltban 25-26 ezerért találsz jobbat is.

2015. ápr. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha már kiadsz pénzt érte, szerintem újat vegyél garanciával.
2015. ápr. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem kell csúcskategóriás telefon, úgyhogy tudásban az F6 bőven elég. Igazából ami itt van közel, az még 2016. augusztusáig garanciás. Kereskedőnél is néztem használtan, de nincs.
2015. ápr. 14. 11:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!