Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért mondja/írja szinte...

Miért mondja/írja szinte majdnem mindenki azt, hogy a Samsung telefonok rosszak?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 14. 19:17
 1/9 anonim válasza:
100%

jók azok.

csak az olcsó samsungok nem jók.

2015. ápr. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
Mert még nem használták a jobbakat. Nekem note 2 lte típúsú készülékem van (2012) és még mindig nagyon gyors. Aki meg megveszi 10 ezerért az ne várjon tőle sokat!
2015. ápr. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is nagyon elégedett vagyok velük 4 különböző is van a családban. Az egyetlen negatívum amivel találkoztam, hogy sok felesleges alkalmazás van előre telepítve. Miután ezektől megszabadítom őket, csak úgy "szárnyalnak".
2015. ápr. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%

Érdekes... ha ugyanennek a gyártónak az elektronikája, kijelzője szabadalmi védettség alatt álló formájú házba van beépítve, és almás üveglap a hátulja, akkor ugyanezek a fikázó emberek a legjobb telefonnak mondják...


Nem technológia kell az embereknek, hanem márkanév, és hozzá ideológia hogy miért ilyen drága, és te milyen szuper csávó vagy, hogy ezt a drágát is meg tudtad venni.

2015. ápr. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

#4 nagy igazság :) Az almás telefonokba az "apple" chip az valójában samsung az "apple" kijelző az JDI meg sorolhatnám, de az jobb mer apple.

A samsunggal nincsen semmi baj. Normális közép-felsőkategóriás samsung telefonnal elég nehéz mellélőni (vagyis nekem még nem sikerült). Van egy hátrányuk valóban, a sok előtelepített app, de az a kielentés hogy "minden samsung egy kalap ....." nem épp helytálló.

2015. ápr. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Elegendő csak a statisztikát szemügyre venni..a Samsung messze az élvonalban jár eladott készülékszámot illetően.


Még ott is kedvelt készülék, ahol nincs is GSM szolgáltatás, de zenét hallgatni, TV-t nézni, fényképezni kiváló..


pontos adat nincs, de érintőképernyőből is túl vannak a milliárdos darabszámon...enyi hülye lenne?


persze a többi márka sem rossz, csak a Samsung valamit -valamivel jobban tud..

2015. ápr. 15. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenki véleményét!

Én Samsung galaxy note 3-at szeretnék, de sokan lehurrogtak érte, hogy miért olyan sz*rt akarok venni.

2015. ápr. 15. 14:23
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne hallgass rájuk! A note 3 egy nagyon jó telefon. Mint írtam nekem note 2-őm van és nagyon jó...
2015. ápr. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Jó a note3 vedd meg ha akarod. Nekem volt már galaxy s3 most pedig lassan 1 éve s4. Nagyon jók a samsungok szerintem.

nyilván aki megvesz valami star, vagy ace akármit persze hogy ugy lesz vele hogy nem jó ez a márka Kukába vele..

2015. ápr. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!