Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy androidos telefonom...

Leves02 kérdése:

Van egy androidos telefonom Sony xperia z3compact, frissítettem az android-ot 5. 0.2-ra, de nem fogalmam sincs hogyan kéne vissza csinálni 4.4.4-es?

Figyelt kérdés

Ilyen vissza csinalasokat csak Nexus 5-re

És Moto G-re találtam.



2015. ápr. 15. 22:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Ennyire nem tetszik a lollipop? Csak mert elég sok helyen olvasom,hogy ők is vissza akarják állítani.

Csak mert érdekel,hogy miért nem tetszik,egyáltalán nem sok különbség van a titkát 4.4.4 és 5.0.2 között. Mivel közeljövőben én is készülök Z3 at venni,azért érdekel.

2015. ápr. 16. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát nem sok változás történt igazából,de nekem nem tetszik felül elég nehéz lehuzni a gyors beállításokhoz azóta sokkal gyorsabban merül és több ideig is kell tölteni, eddig még sosem akadozott de mostmár naponta többször szokott. Szóval valahogy vissza kell csinálni. Amúgy ha érdekel néz róla youtube-on videót.
2015. ápr. 16. 09:15
 3/5 anonim ***** válasza:

Flashtool.

[link]

2015. ápr. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lollipop elég béna.. nekem a facebook is akadozik, kilép, leáll.. a youtube se tökéletes. Lassabb a tefon... de vissza csinálni inkább én nem fogom. Lehet lesz valami baja.. passz nemtom. Samsung galaxy s4
2015. ápr. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
z1-esen szepen fut problema mentesen, akadasmentesen, igaz mintha jobban merulne de mintha gyorsabban is toltene, z1 re jol sikerult a lollipop
2015. ápr. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!