Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan kell Iphonról egy...

Hogyan kell Iphonról egy másik Iphonra hangjegyzetet küldeni e-mailben?

Figyelt kérdés
Azt hittem megtaláltam a módját, még a csatolmányba is bekerült a felvétel, elküldtem, de nem érkezett meg a címzettnek. Ha a mail-ben csak sima üzenetet küldök az átmegy, de a csatolmányosak nem. Tudna valaki segíteni, aki ért hozzá?

2015. ápr. 18. 10:46
 1/4 A kérdező kommentje:
* Iphone-ról, most látom, hogy sietségemben elírtam a kérdésben
2015. ápr. 18. 10:48
 2/4 anonim ***** válasza:
ha az elküldött levelek között látod a levélben a csatolt file-t akkor a fogadó készüléken van a baj
2015. ápr. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem került be az elküldött levelek közé. Pedig többször is megpróbáltam elküldeni, és semmilyen hibát nem írt ki, még a hang is jelezte, hogy átment a levél, de valójában mégsem, és az elküldöttek közé sem került (nyilván mert nem küldte el.) Nem tudom, hogy lehetne ezt másképp megoldani, hogy megérkezzen.
2015. ápr. 18. 18:27
 4/4 anonim ***** válasza:
vslamit rosszul csinálsz
2015. ápr. 19. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!