Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Core/ Hogy...

Samsung Galaxy Core/ Hogy tudok új androidot tenni a telefonra? 4.1.2- es van most rajta, gyári, már a 4.2-es is jó lenne. (többi lent)

Figyelt kérdés
Az a baj, hogy egy ideje nem akar bekapcsolni a wifi, órákat próbálom bekapcsolni, egyfolytába de nem megy, max késõbb magától beindul pár percre, de akkor is tényleg pár percig megy a net, aztán kiírja, hogy ''ellenõrzés'', és leáll. Csináltam már 2x is gyári visszaállítást, nem javult meg. Nem rég olvastam, hogy a kernel -el lehet valami baj, ekkor gondoltam arra, hogyha tennék rá egy új androidot, talán menne rendesen minden, javítsatok ki, ha tévedek, nem annyira értek még ezekhez. Recoveryben sem tudtam semmit csinálni, nem akar bejönni, csak egy darabig. Sürgõs lenne.

2015. ápr. 20. 16:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha gyárilag nem adtak rá mostanában ki ujabbat akkor nem hiszem hogy lehetne ujabat tenni rá ,mennyi idös a telefon ? Mert max servizbe küldenèm mèg .
2015. ápr. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
KB fél éves. A neten rendeltem, nem tudom, de én garanciapapírt nem láttam, akkor voltam hülye, mikor vettem, nem figyeltem oda mindenre.. így nem tudom hova vinni. De láttam már S2-esen 5.1-es androidot, ezért kérdezem.
2015. ápr. 20. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!