Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit tud ez a telefon? Elso...

Mit tud ez a telefon? Elso okostelonak jo lenne?

Figyelt kérdés

[link]

Sziasztok! Nem igazan ertek a muszaki dolgokhoz. Ezert szeretnek toletek segitseget kerni.

Ez lenne az elso telefonja a lanyomnak, eddig hagyomanyos nyomogombos telefonja volt, de elloptak tole.

A kerdeseim ezek lennenek: van e rajta wifi, bongeszo, lehet e jatekot letolteni ra, mondjuk a pou-t. Alkalmas e arra, hogy 2-3 evig hasznalni tudja a lanyom. 12 eves, es sokat vagyunk tavol egymastol. Esetleg vibert le lehet e ra tolteni?

En az anyukaja vagyok, es megkoszonnem, ha segitenetek.

Samsung galaxy pocket neo


2015. ápr. 22. 20:29
 1/5 kérdező.. ***** válasza:
Wifi,böngésző van rajta,meg le lehet tölteni rá játékokat,más kérdés hogy fogja-e vinni,mivel ez a létező legrosszabb okostelefon amit lehet kapni.2-3 évre az emberek csúcskategóriás telefonokkal terveznek,ezzel max 1 évig lehet kihúzni kínlódva.Ha lehet akkor ne vedd.
2015. ápr. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%
2 évnél tovább tervezni értelmetlen. Nem csak azért mert hardveresen elavult a telefon, hanem a felhasznált anyagok is olyanok, hogy két év alatt tönkremegy, hiába vigyázol rá.
2015. ápr. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Van rajta wifi, lehet vele böngészni, a play store-on keresztül lehet játékokat letölteni rá. Viber elérhető szintén a play store-ból.


Ha vigyáz re el lehet vele lenni 2-3 évig.

2015. ápr. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
55%

Pár évig volt anyámnak, mondtam neki, hogy szörnyű telefon, ne vegye meg, de azt mondta, hogy amúgy se nagy technikai guru, neki elég lesz.

Első hónap után nagyon megbánta, hihetetlen módon utálta a telefont, hihetetlen lassú, sokat kell várni mindenre, a kis kijelzőn (ami nagyon pixeles egyébként) alig lehet írni, játékok közül szinte semmit sem visz el, hamar lemerül, stb.


Viszont a viber mégis megy rajta, szóval legalább ingyen lehetne SMS-ezni/telefonálni, meg egy 12 túl drága telefont amúgy sem érdemes venni, de azért egy Pocket Neo-t mégse vennék.


Olcsóbb telefonok közül egy Nokia jobb lenne, pl. Lumia 520, 530, 535, igazából akármelyik Nokia jobb lenne, mint ez, és sokkal nem drágább.

2015. ápr. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ertem, es koszonom a valaszokat! Orulok, hogy megkerdeztem itt, mielott megveszem neki. Igy nem ezt veszem.

A penz csak azert szempont, tehat az ara, hogy ha elvesziti, osszetori, ellopjak, ne egy draga telefon banja.

2015. ápr. 23. 05:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!