Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az Android lollipop verzióról...

Az Android lollipop verzióról vélemények tapasztalatok?

Figyelt kérdés

-Előnyök

-Hátrányok

Ezeket szeretném megkérdezni. Előre is köszi! :)



2015. ápr. 22. 21:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Pár hónapja már Lollipop-ot használok. 5.0.2-nek volt még pár hibája, 5.1-re már nem tudok rosszat mondani.


Sebesség nagyon jó, üzemidő egy fokkal jobb lett, mint volt, az overview jobb, mint a régi, a dizájn sokkal jobb, a settings menü is jobb, a lockscreen jobb, a fentről lehúzható quicktoggle-k jobbak, van battery saving mode, az animációk nagyon szépek, a priority mode meg az egész értesítési módok jók lettek, stb.

Minden jobb lett, vagy szebb, pár új funkció, stb.


Hátrány? Egyet sem tudok írni.

2015. ápr. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi,ment a zöld kéz
2015. ápr. 22. 22:52
 3/9 anonim ***** válasza:
En kb 1 honapja hasznalom az 5.0.2-t, nekem is jobban tetszik minden teren, de kivancsian varom az 5.1-et(az en telomra meg nem erkezett), mert van 2 dolog, ami viszont kicsit zavar: 1. Hivasnal megerinted a kijelzot a kivalasztott nevnel es van egy pici hatasszunet mielott elkezdene hivni(ezt masnal is megfigyeltem). 2. A toltesi ido megduplazodott( ezt mintha egyedi lenne, mastol nem hallottam ilyen "problemat").
2015. ápr. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 kérdező.. ***** válasza:
Én már 5.1-t használok,de sokkal gyorsabb a telefon(nexus 5) mint 5.0.1-el vagy 4.4.4-el.Akku idő sokkal rosszabb volt 5.0.1 alatt mint kitkatnál,memory leak is jelen volt kis mértékben,de jött az 5.1 és mindent javított.Gyorsabb lett,nincs memory leak,akku idő is nagyon jó lett.De a hírek szerint már itt van az 5.1.1.
2015. ápr. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
4# a hírek szerint már 5.2 is règóta itt van :D
2015. ápr. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 kérdező.. ***** válasza:
De nexusra már kint is van az 5.1.1.
2015. ápr. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Végűl frissítettem a telefonomat (Sony Z1) most 5.0.2 van rajta. Szerintem ez a legújabb. :D
2015. ápr. 24. 16:13
 8/9 anonim ***** válasza:
Az a legujabb a Z1-re.
2015. ápr. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Egyébként csak én nem találom az xLoudot?
2015. ápr. 24. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!