Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Alternatív appok Lumia 925-re?

Saavedro kérdése:

Alternatív appok Lumia 925-re?

Figyelt kérdés

Androidról váltottam Windows Phone 8.1-re (Lumia 925-re) és lenne pár kérdésem.


Van bármiféle beállítási lehetőség a zenelejátszóhoz?


Az Internet Explorerben lehet beállítani sorok tördelését, kezdőlapot, ilyesmit?


Ha esetleg nem én lennék béna, hogy nem találom, valami alternatívát ajánlanátok?


Ha alternatív alkalmazást használok a gyári helyett, annak magasabb a hardverigénye? (pl. mint androidnál az alternatív launcherek)


2015. ápr. 23. 18:31
 1/3 anonim ***** válasza:

van: beállítások - hang

olvasói nézet nincs, tördelés automatikus, ha az oldal támogatja az IE-t

alternatíva: Opera Mini, UCBrowser

2015. ápr. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Elnézést, hogy nem fejtettem ki, de nem equalizerre gondoltam, elsősorban olyan beállítások érdekelnének, mint pl.:


- adott mappa hanganyagára korlátozza a megjelenítendő zenék listáját


- csak az előadók listáját jelenítse meg


- ID3 tagek szerkesztése


stb.

2015. ápr. 23. 19:10
 3/3 anonim ***** válasza:
vannak ún. folder playerek, de az alapj lejátszó ID3tag-ek alapján rendezi a zenéket, szerkeszteni nem lehet telefonon
2015. ápr. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!