Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ipad air 2-re elég lesz a 16...

Ipad air 2-re elég lesz a 16 gb-os vagy inkább 64gb-os? 1-2 komoly játék (real racing 3, Nova 3) Néhány rendes játék ilyen angry birds szerűek és néhány zene kb 80 és néhány appok!

Figyelt kérdés
2015. márc. 29. 19:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem igen!:)
2015. márc. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

De úgy akarom hogy nem akarok szűkösködni a tárhellyel!!

Úgy is elég lenne?

2015. márc. 29. 20:11
 3/4 anonim ***** válasza:

16ból kb 12-t érsz el mint felhasználó.

Real Racing 3 + Nova 3 kombó 3 giga körül simán foglal, maradt 8-9GB hely. Zene legyen 1GB biztos ami biztos. Az angry birds is simán elvisz 200megát, főleg ha a transformers edition-t szeded le. Összegezve: nagyjából. 3-4GB hellyel maradsz ott, szóval a HD filmeket felejtheted is, ha valamikor akarnál rárakni.

2015. márc. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

így van, nekem iPad mini 2-esemen durván 1,12 GB van.

jó persze nálam vannak ilyenek, mint GarageBand, iMovie, de ezeken kívül körülbelül én is csak 1-2 nagyobb játékot tettem rá, meg pár kisebbet, az legfontosabb alkalmazásokat, és kb. 1 gb-nyi zenét.


szóval a te esetedben valóban olyan 3-4 gb szabad hely maradna. el lehet vele lenni, ha másra nem használnád, akkor elvan, én is elvagyok ezzel az 1 giga szabad helyel :D

2015. márc. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!