Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » A repülőre csak poggyászt...

A repülőre csak poggyászt lehet vinni vagy sima utazó táskát is (ami nem gurul)?

Figyelt kérdés
2014. jún. 11. 13:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet bármilyet, lényeg hogy ne haladja meg a méret és súlylimetet
2014. jún. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hat itt mar sok erdekes dolgot kerdeztek de azt hiszem ez az abszolut csucs. Milyen logikat probaltal applikalni amibol az jott ki hogy kereknek muszaj lennie? Meghalok ha ezt nem tudhatom!
2014. jún. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Tényleg furcsán hangozhat a kérdés gondolkoztam is hogy feltegyem vagy ne. Na hát akkor elmondom a gondolatmenetem: ugye mikor a csomagokról van szó akkor mindig poggyászt mondanak ami ugye gurul. Na màrmost nekem nincs poggyászom csak utazó táskám amit ugye kézben vagy vállon kell vinni. Tehát a kérdés nem a kerékre irányult hanem a csomag típusára.
2014. jún. 11. 14:10
 4/8 anonim ***** válasza:
A "poggyasz" nem azt jelenti hogy gurulos borond. Barmi amit felviszel a repulore "csomagot" az "poggyasz"-nak minosul.
2014. jún. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ja én azt hittem az a poggyász mert ami nekem van arra soha nem mondják azt hogy poggyász. A lényeg az hogy teljesen mindegy hogy milyen csomagom van nem?
2014. jún. 11. 14:14
 6/8 anonim ***** válasza:
A poggyász gyűjtőfogalom, beletartozik minden a gurulós bőröndtől a hátizsákig. Bármit vihetsz, ha a megadott keretbe méretben és súlyban belefér.
2014. jún. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2014. jún. 11. 14:29
 8/8 anonim ***** válasza:
Akar egy faladat is feladhatsz, az is poggyasz. Es igen, szoktak ilyet csinalni. A Pelican cuccait altalaban "borondlada" neven emlegetik, peldaul, mondjuk az muanyag de inkabb lada mint borond...
2014. jún. 15. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!