Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha nem akkumlátor hiba akkor mi?

RZXD kérdése:

Ha nem akkumlátor hiba akkor mi?

Figyelt kérdés

Van egy Samsung galaxy S3 Neo telefonom. Egyik nap úgy döntöttem hogy rakok rá egy másik romot. Ez meg is történt és működik is csak azt vettem észre hogy az akkumlátor teljesen meg van kergülve. Azt csinálja hogy nagyon gyorsan lemerül vagy nem merül de egyszer csak fogja magát kikapcsol aztán mikor bekapcsolom akkor 1% és ha ilyenkor kiveszem az akkumlátort és visszarakom akkor pl 10% vagy semmi. Már letöltöttem a samsung oldaláról egy gyári romot de nem segített :/ utánna olvastam hogy a recoveryben van egy olyan beállítás hogy wipe battery stats de nekem sajna nincs és inkább letöltöttem google play-ről egy battery calibrator aklakmazást nem is egyet de nem segített egyik se és végül odáig jutottam hogy vettem új akkumlátort de ez megint nem oldotta meg a problémát :(

Remélem tud valaki segíteni, minden választ előre is köszönök!!!



2015. ápr. 25. 10:15
 1/1 anonim válasza:
Csinálj egy hadd resetet, nekem a htc desire 500 adom hujult így, vagy csrejjel más toltot nalla, nekem helyrejott, [link]
2015. ápr. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!