Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit jelent az 1 év garancia?

Mit jelent az 1 év garancia?

Figyelt kérdés
Rendeltem az ujgsm.hu oldalról egy telefont 1 év garanciával, de azt írták hogy ez nem magyar nyelvű menüs készülék és nem minden tartozékát teszik bele a dobozba.. és ez most tényleg igaz, vagy nem? mert 2 éve rendeltem innen, ugyan így 1 évre szolo garival de minden tartozek megvolt es a menü is magyar volt, szoval nem ertem miért írták ezt, köszönöm a válaszokat

2015. ápr. 26. 06:49
 1/7 bp1985 ***** válasza:
Az, hogy szürkeimportos, kiszedik a gyári tartozékokat, illegálisan függetlenítik, és ha baja van, elhajtanak.
2015. ápr. 26. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

szeretnél nagyon jól járni? na az eladó is...


ne rendelj ilyen helyről ilyen konstrukcióban.

Magyarországon törvényesen egy évig reklamálhatsz blokk, és kitöltött garanciapapír esetén...de..a szürkeimportos után nincs befizetve a garanciális fedezet, ezért elhajtanak, ha baj van.

2015. ápr. 26. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 kérdező.. ***** válasza:
Az a garancia semmit nem ér.Sőt ha 3 év garival veszed az sem ér semmit.Gsm boltoknál nincs garancia valójában csak papiron.
2015. ápr. 26. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
igen erről én is hallottam, de mivel az előző telefonomnak semmi baja nem volt, minden gyári tartozék meg volt benne, úgy gondoltam hogy akkor miért is ne rendelnék megint 1 év garanciával.. de ahogy olvasom több helyen elbizonytalanodtam.. egyesek azt írják, hogy ugyanúgy megkapok mindent (amit én is tapasztaltam) máshol meg azt írják hogy tényleg szürkeimport..
2015. ápr. 26. 08:13
 5/7 kérdező.. ***** válasza:
Az összes szürkeimport amit ők árulnak,különben nem lenne olcsó és gyári garival adnák.
2015. ápr. 26. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
most akkor egy k*vára nem magyar menüs telefont fogok megkapni? mert akkor az nagyon jó lesz..
2015. ápr. 26. 08:47
 7/7 kérdező.. ***** válasza:
Ha 1 év garival veszed akkor nem lesz magyar menüs.
2015. ápr. 26. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!