Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nekem miért nem lehet okos...

Nekem miért nem lehet okos telefonom?

Figyelt kérdés

A problémám az hogy nincs okos telefonom...Gondolom most nézel mint a hülyék hogy minek már egy újabb embernek okos telefon és hogy miért olyan nagy probléma ha nincs.Hát elmondom és remélem tudtok tanácsokat tippeket írni.

11 éves vagyok és nagyon jól tudom hogy nincs túl nagy szükségem egy okos telefonra de mégis nagyon szeretnék.Hogy miért?Mert 30-an vagyunk egy osztályba és mind 30 gyereknek (velem egykorúak) van.Ez még nem is lenne akkora gond mert oké oké van de minek...Viszont nekem egy ilyen kis fos Nokiám van és már elő sem merem venni az osztálytársaim előtt mert mindig kicikiznek.Az is baj hogy a tanárok az értesítéseket Viberen (okos telefonos alkalmazás) osztják meg az információkat és én ezekből mindig kimaradok.Már sokszor kértem a szüleimet hogy vegyenek nekem egyet de mindig azt mondják "nincs rá szükséged nem veszünk!".Még azt se mondhatjuk hogy azért nem kapok mert nem telik rá.Ugyanis eléggé tehetős családban élek.Szóval fogalmam sincs most mit kezdjek mert már egyre cikibb és cikibb a baráti körömben is :/

Szerintetek mit kéne tennem?Mit kéne mondanom a szüleimnek?Ti mit tennétek a helyemben?

Előre is köszönöm a válaszokat :)


2015. ápr. 26. 14:14
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat mindenkinek...Még az értelmetleneknek is :D
2015. ápr. 27. 18:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!