Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek ez igaz? (talking...

Szerintetek ez igaz? (talking angela)

Figyelt kérdés
barátnőmmel letöltöttuk és ugye kérdezgetett.legjobb barátnőmröl kérdezgetett aki ott ult mellettem hogy vicces e stb. irom egyedul vagyok.. irja: nem nem vagy egyedul és rázza a fejét ez miiihhhh? tényleg lát?
2015. ápr. 30. 21:34
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
Mi ez? Ez a kreténség ma tetőzik itt GyK-n? Az Angela ovisoknak való b*ziság. A látás dolog meg urban legend.
2015. ápr. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
?
2015. ápr. 30. 21:57
 3/8 anonim ***** válasza:
Mit nem értesz már?
2015. ápr. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Jófej:D ***** válasza:
Természetesen nem igaz. Erre a fejrázásra nem tudok magyarázatot adni, mert én nem játszottam vele, (csak egyszer régebben töltöttem le) de több jel is arra utal, hogy ezt csak valaki kitalálta.
2015. máj. 1. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Ja, mindenki mondogatja ezt a hülyeséget, meghogy a talking gingernél a google playen látszik a szemében a fej. Na már most.... én meg néztem ezt, és tényleg volt a szemében fej. Aztán megnéztem a videóját és ott is volt, de az nem pedofil volt ott, hanem valószínűleg az látszott a cica szemében, ahogy a tablettel/telefonnal játszott az emberke a játékkal. Úgyhogy nem kell megijedni, szerintem ezt csak valami nagyon "intelligens" kis emberke kitalálta, hogy ijesztgesse az embereket.Még azt is el tudom képzelni, hogy valaki direkt lefotózta magát úgy, hogy visszatükröződött a feje a macska szemébe csak azért, hogy ijesztgesse az embereket. Ez ugyanaz igazából, mint a facebookos körlevelek, hogy ,,hogyha nem küdöd el ezt meg ezt akkor elvisznk az ufók"... a sok kis hülye meg be is veszi. Ja és már 2013-ban és 2014-ben is volt ez a talking angelás hülyeség, ami akkoriban nekem meg is volt.... és nem volt semmi. Ja a személyes kérdésekre csak annyit mondok, hogy a cleverbot meg hasonló robotos hülyeségek is gyakran megkérdezik, hogy ,,hol laksz?" meg stb... még se rabolnak el pedofilok...
2015. máj. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Én személy szerint nem hiszem el ezt a hülyeséget,mert ha tényleg feltörték volna a játékot,akkor szerinted még bent hagyták volna a Play áruházban?Nem hinném....

Az pedig,hogy összefüggésbe hozzák a fekete autóval,még szánalmasabb.Meg igazából angolul kérdezget.Szerinted eljönnének ide Magyarországra? :D

Csak kicsit ésszerűbben kéne gondolkodni,és nem kéne minden hülyeséget egyből elhinni.

2015. máj. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Csak annyit, hogy eleve a hack-előnek ki kéne találnia, hogy a felhasználó milyen eszközön játszik, van-e egyáltalán elöl kamerája. Azt is meg kéne tudnia, hogy ez az eszköz hol van és ki használja utána még meg kell hack-elnie az eszközt és ez a sok minden hónapokig is eltarthat. És tudjuk, hogy amerikai a játék és nem hiszem, hogy idejönnének Mo.-ra. Szóval nagy kamu az egész és, ha vki hisz benne akkor egészségére, én nem fogok csatlakozni az idiótákhoz. A kérdéseket meg véletlenszerűen teszi fel.
2015. máj. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
azért mondja, hogy nem vagy egyedül, mert a cica a barátod akar lenni és ott van veled.
2015. máj. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!