Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy vélekedtek az Ebay...

Hogy vélekedtek az Ebay nevezetű oldalról szeretnék telefont venni és gondoltam onnan rendelnék hogy biztonságosan meg érkezik a cucc általában vagy kavarodások szoktak lenni mennyire megbízható?

Figyelt kérdés

2015. máj. 1. 13:41
 1/8 anonim ***** válasza:
ebay egy piactér,mint nálunk a vatera.. semmi közük hozzá hogyan zajlanak az üzletek Az eladótól függ mennyire megbízható
2015. máj. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ahhaa értem mert kinéztem egy telót és oda van írva hogy az ember már 907 darabot el adott belőle akkor az megbízhatónak tűnik
2015. máj. 1. 13:56
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem érdemes. Lehet, hogy megérkezik és nincs vele semmi gond, az az eladón múlik, ki lehet szúrni az értékelések alapján, ha gond van.

Inkább az a baj, hogy normális telefont nem éri meg, mert a vámmal, áfával együtt nem jársz jobban, mint ha máshonnan veszed meg, plusz ismertebb, népszerűbb modellekkel sok az átverés is.

Ha olcsó, no name vackot néztél ki, azt meg felesleges megvenni. Szervizeltetni nem igen tudod, gyakorlatilag használhatatlan lesz és jó eséllyel két hónap alatt kuka. Plusz ennél is fizetsz vámot, áfát, amiből már vehetsz egy gagyi telefont a media marktban is kb és ugyanott tartasz, csak várni sem kell rá és kapsz garanciát.

2015. máj. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

En sokmindent vettem mar Ebayrol, semmi gond nem volt meg vele.

De igen, az eladon sok mulik. Nezd meg a visszajelzeseket, egyeb termekeit. Legy tisztaban a visszakuldes hataridejevel meg ilyenek. Nem art ovatosnak lenni!

2015. máj. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 pissedoff ***** válasza:
0%
En apr.1-en rendeltem egy Leagoo Lead-2 phone-t. Apr. 19-en mar Bp-en volt, de azota is rajta ultek. 2 nappal ezelott kaptam egy ertesitest, hogy kuldjek igazolast, a telo erteket, a feladasi helyet stb. Allitolag 27%-os AFA, es a postai eljarasokat kell majd fizetnem amikor "vegre" mar kezbe fogom kapni. Nekem nem az eladoval van bajom, hanem a magyar torvenyekkel. Nem eleg, hogy ilyen sokaig rajta ultek, de akkor meg az aru erteke egy harmadat is ram fogjak biggyeszteni??? Rengeteget vasarolok az eBayrol, ha valami baj van akkor ok felelosek visszajuttatni nekem a befizetett arat. Eddig meg nem volt kulonosebb problemam veluk.... Gondold meg, hogy mennyit sporolsz az arral, mert az AFA es egyeb koltseggel egyutt lehet hogy olcsobban kapod helyben...
2015. máj. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 pissedoff ***** válasza:
Utolag hozzateszem, ha az AFA es stb-re szamitottam volna, akkor inkabb az amazon.co.uk-bol rendeltem volna. Ott is megtalalhatoak ezek a telefonok, plusz az emberek velemenyet is olvashatod onnan (en mindent ott ellenorzok). Kicsit tobbe kerult volna, de hamarabb itt van, es ha jol tudom akkor meg AFA-t sem kellett volna fizetni. Szoval nem jol jartam, de holtig tanul az ember.
2015. máj. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 pissedoff ***** válasza:
Megegy eszembe jutott, hogy az eBay, es Amazon, mind ketto egy vilagpiac, es igenis sok kozuk van az elado es vevok kozotti megelegedesekkel. Mindketto felelos neked visszateriteni a penzt, ha kulonosebb problema van, kozvetlenul a vasarlas utan. Ha egy ev mulva lesz bajod az aruval akkor az mas kerdes. Akkor ha garanciad van csak ugy tudsz intezkedni. Sok szerencset!
2015. máj. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én vettem több okostelefont,tabletet,fejhallgatot,monitort..kifogástaalan állapotban

Időre érkeztek!

2015. máj. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!