Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Testosteron Enantat (Galanika)...

Testosteron Enantat (Galanika) kúrát tervezek szerintetek mennyire megbízható ez a cucc? A többi lent.

Figyelt kérdés

175cm 82kiló vagyok 3-éve edzek kaja tápkiegek,vitaminok stb rendben..

heti 2-szurira gondoltam esetleg kombinálva Stanozolol-lal(ha sikerül megbízhatót szereznem)

akinek már volt dolga Galanikás enatat-tal mi a véleménye róla?

minden építő jellegü hozászólást szivesen meghalgatok..

de leoltogatásra meg dögölj bele hülye kokszos ezekre nem vagyok kíváncsi!!!


a válaszokat előre is köszönöm!!


2011. máj. 19. 13:24
 1/5 A kérdező kommentje:
Galenika:lett volna bocs kicsit elkapkodtam:) de szerintem így is tudjátok miről van szó;)
2011. máj. 19. 13:26
 2/5 TOMAtm ***** válasza:

nekem másmilyen volt,de annyi h az enantát kb 1-2 hét után látszik,ROHADTUL aromatizál(ösztrogénné alakul amitől hájasodni fogsz mind a disznó(kell a sok proviron a kúra alatt) és 90%ban lemegy a kúra után mert rettenet vízvisszatartó magában.tégy mellé superanabolont,deca-durabolin-t,boldenont stb stb.

sosem kokszoltam ezt egy barátom barátja mesélte ;)

2011. máj. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
mint vétel azt mondják megbízható. olcsó is! én is úgy tudom hogy rohadtul aromatizálódik és puffadsz tőle mint állat! szóval szép kidolgozott szálkás izomzatot ne ezzel akarj elérni, tömegelni jó lehet. én is kacérkodok a gondolattal, hogy mi lenne ha ősszel menne egy ilyen kúra. bár szerintem marad perverz gondolat, infókat én is szívesen veszem ha valakinek van tapasztalat.
2011. máj. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

azt tudom hogy macskosul aromatizál ezért is akarok szedni mellé Proviront legalább napi 1-szemet ha kevés akkor kettőt..sikerült szereznem Stanozolol-t 10mg La Pharma(versenyzőtöl van ő is használta) remélem segít valamennyit..az sajna igaz hogy sok lemegy(főleg víz) de kúra után igyekszem megtartani a szövetek alatti izmot remélem sikerül..már volt egy szemes kúrám(Methandienon)abból rengeteget sikerült maradt az utókúrának köszönhetően! remélem ebből is sikerül a nagyját megtartani...

köszi az eddigi válaszotokat!!

2011. máj. 20. 08:21
 5/5 °:Amigo:° ***** válasza:

Találd ki az árából, mennyire megbízható. :-)

Nekem 300 forintért sem kell (nagy tételben annyi).

Pár éve próbáltam, valószínüleg egy kevés tesztó van benne, de közel sem 250 mg.

Egy Omna-val össze nem mérhető....

Stanozol sem eredeti, ami frankó az nagyon drága és a versenyzők örülnek ha maguknak tudnak szerezni, nem fogják eladni minden jöttmentnek.

2011. máj. 21. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!