Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lehet a gond a mobilommal?

Mi lehet a gond a mobilommal?

Figyelt kérdés

Van egy Galaxy S5 telefonom, sűrűn megfagy, ujraindul. A kamera hibával leáll, névjegyzék szintén... sorolhatnám.

Ezt azóta tapasztalom, h 5.0-ra frissült a droid. Másnál is van ilyen gond?



#lefagyás #5.0 android
2015. máj. 4. 23:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Az 5-os frissitessel nagyon sok panaszt olvasni, foleg Samsung es Sony keszulekeknel, de masnal is. Bar mas telom van es alapjaraton en meg vagyok elegedve a nyalokaval, azert adodnak gondok az akksival, ami a frissites ota hamarabb merul es 3x annyi ido feltolteni. Szerintem 2 lehetoseged van: downgrade-eled az elozo jol mukodo verziora vagy megvarod a kovetkezo frissitest amiben mar hatha kijavitjak a problemakat.
2015. máj. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Hogy lehet visszaállítani az előzőt?

2015. máj. 5. 08:55
 3/6 anonim válasza:
az a baj hogy nem lehet
2015. máj. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az teny, hogy nem par gombnyomas, nem olyan egyszeru, de lehetseges. Legalabbis sok telonal tudom hogy az ezert feltetelezem, hogy ennel is lehet.
2015. máj. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ezért rosszak az OTA frissítések, csomó bugot hoznak magukkal mert rátelepülnek az előző rendszerre az adatok megőrzése érdekében...

Szerintem factory resetet tolj rajta, nem magával az 5.0-val van a gond, hanem ezzel.

2015. máj. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy a telom szarul frissítette magát és ott a gond?
2015. máj. 6. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!