Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mivan a micro sd kártyával?

Mivan a micro sd kártyával?

Figyelt kérdés
Kérlek segítsetek, régi telefonomba lévő sd kártyát sony j, azt szeretném átteni z2 be de valahogy nagyon nagy az sd kártya tárolója,micsináljak?
2015. máj. 5. 15:28
 1/5 szántóvető ***** válasza:
ha jól értettem a kérdést akkor kell egy ilyen adapter: [link]
2015. máj. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Úgy van hogy vettem régebbi telóba Sony j egy micro sd kártyát és azt szeretném átteni sony z2 be de hogyan?
2015. máj. 5. 15:35
 3/5 szántóvető ***** válasza:

ahogy már korábban is írtam,egy ilyen adapterbe bedugod a microsd-karit és kész. [link]

az első linkben jól látható,nem bonyolult.

2015. máj. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A J-be is és a Z2-be is microsd kell. Egyszerűen kiveszed az egyikből és beteszed a másikba. El se lehet rontani. Szóval valamit te csinálsz rosszul.
2015. máj. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 szántóvető ***** válasza:
igen.. utánanézve microsd kell a Z2-be is.jobb oldalt van a slot,bal oldalt a sim kari slotja.128 gigás karit is kezel a z2.
2015. máj. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!