Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik jelenleg a legjobb...

Melyik jelenleg a legjobb Myaudio okostelefon?

Figyelt kérdés
Sokat tudjon, az ára nem lényeges.
2015. máj. 5. 22:06
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Egyik myaudio telefon sem jó. Ha az ár nem számít akkor inkább Sony xperia z3, Lg g3.
2015. máj. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
egyik sem jó, ne vegyél ilyet
2015. máj. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én is csatlakozok :D egyszer vettem myaudio-tól bármit is...soha többet...:D
2015. máj. 6. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ezt néztem ki: [link]

Van rá garancia is, és nagyon jó a kamerája 12 megapixeles.

2015. máj. 6. 00:30
 5/5 anonim ***** válasza:

MyAudio telefonból valóban ez a létező legjobb, de akkor sem jó, főleg azért, mert MediaTek processzora van, ami az egyik legsz#rabb márka. Ráadásul olvastam, hogy olyan hibája van, hogy ha elsötétül a kijelző, nem jön vissza, csak ha kiveszed, és újra berakod az akksit.

Ha a nagy felbontású elő- és hátlapi kamera, na meg a Full HD kijelző indít be téged, akkor inkább tegyél még hozzá kb. 13 ezret, és vegyél inkább Huawei Ascend P7-et! 8 mp kamra elől, 13 mp hátul, és szintén 5" Full HD kijelző, na meg gyorsabb processzor és 2x akkora ram. Nekem ilyen van, és egyszerűen imádom, nagyon szuper!

Persze ez csak javaslat, ha minél szuperebb telót akarsz a legolcsóbban!

2015. máj. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!