Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ma a buszmegállóban lejtettem...

Daniella20000523 kérdése:

Ma a buszmegállóban lejtettem a telefonomat?

Figyelt kérdés
(samsung galaxy s4 mini) és betört alul :( mondtam anyáéknak.. hogyan kérhetnék ujjat? amúgy is bajom van már a telefonommal mert néha nem tudok vele hívni :( gyorsan merül van amikor leveszem a töltőmről 100 % utána egy perc és kikapcsol mert lemerült?!... meg lefagy .. ilyesmik...az a baj hogy nem régi teló mert 1 éves 1 hónapos... de már kezd tönkre menni... a szülinapom nem sokára itt van szerintetek hogy kérhetnék ujjat?

#telefon#samsung#
2015. máj. 7. 17:10
1 2
 1/16 Bálint20003 ***** válasza:
28%
Jól tanulsz!!!!!!!!!
2015. máj. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Bálint20003 ***** válasza:
6%
Mármint jól kell tanulnod!!!!!!! És Lenovo A536 ot kérj!
2015. máj. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Bálint20003 ***** válasza:
6%
Mert az jó telefon
2015. máj. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Diákmunka?
2015. máj. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:

Először is nem "ujjat" hanem "újat". Az ujj az, amivel bepötyögted ezeket a sorokat, az új pedig az a szó, amit te akartál használni.

Amúgy én azt tanácsolom, hogy ne telefont kérj, hanem pénzt. Mondd el, hogy szeretnél venni egy telefont és arra gyűjtenél, így pénzt kérsz. Kérj a többi családtagodtól is pénzt ajándékba, illetve vállalj el házimunkákat pénzért (pl fűnyírás, autómosás stb.) ami általában más feladata lenne. Ha csak 300-500 ft-ot kapsz is 1-1 munkára, azzal is már jól jársz. Így tudnál venni egy sokkal jobb telefont, hiszen ha pénzt gyűjtesz, akkor nagyobb értékben tudsz választani, mintha új telefont kérnél és a szüleidnek kéne finanszírozni a teljes összeget.

2015. máj. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 szántóvető ***** válasza:

Daniella 2000.05.23. ujjat!?azokat csináltak neked szerintem.ha 2 év gari van rajta akkor az akksi még garanciás bár már nem számít.

ha jól keresnek akkor hitelre csak vesznek valamit,itt az idő gondolkozni rajta hogy milyen legyen.

2015. máj. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Bálint,igazad van,pacsi 😃 ✋🏻
2015. máj. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
A diák munka az nem jó... 13 évesen szerintem :/ viszont a többi kommentet megpróbálom :) igazából szeretem ezt a telefont meg Úgy vagyok vele hogy tökéletesen jó meg minden... már volt szervizben többször is mindig azt mondták semmi baja.. hát nem tudom.. pedig nincs rajta sok dolog.. és igen tudom hogy elírtam :) bocsi :D
2015. máj. 7. 20:47
 9/16 A kérdező kommentje:
nem vagyok rossz tanuló nem is a legjobb.. inkább az átlag :)
2015. máj. 7. 20:48
 10/16 anonim ***** válasza:
de egy 13 évesnek minek ilyen drága telefon? kérj valami alapabbat azzal kevesebb a gond.
2015. máj. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!