Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen mobiltelefont vegyek...

Milyen mobiltelefont vegyek magamnak?

Figyelt kérdés

Szeretnek venni magamnak egy mobiltelefont, egy nagyon tuti telefont, ami "nagyon tud".


Ugy tudom, most a Samsung Galaxy S6 a legjobb.


Azt szeretnem megkerdezni toletek, hogy van-e ennel jobb telefon, illetve hogy milyen, hasonlo jobb, vagy jo telefonok vannak, mit erdemes vennem, stb, szoval kerlek benneteket, vilagositsatok fel mindenrol, nem szeretnek potyara venni valami ultraszuper gagyit =)


Koszonom szepen a valaszokat elore is!



2015. máj. 9. 17:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Lg G4
2015. máj. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Rakerestem... egesz jonak tunik, jo nagy a kepernyoje, talan jol fenykepez is... =)


Köszönöm neked a valaszt! =)

2015. máj. 9. 17:49
 3/8 kérdező.. ***** válasza:
LG G4 vagy S6 jelenleg.De az igazi nagy durranás a OnePlus Two vagy a következő nexus lesz.Érdemes még várni ezekre ha az ember nagyon jó telefont akar venni.Még korai csúcstelefont venni.
2015. máj. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 kérdező.. ***** válasza:

Erről beszéltem:

[link]

2015. máj. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sony xperia z4, Lg g4 ezeket nézd meg inkább s6 helyett.
2015. máj. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
de akkor már érdemes a következőre és a következőre és a következőre is várni ha nagyon jó telefont akarunk. felesleges. vegyen most az ember egy jó csúcstelefont és kész. hiába jön ki a következő egy átlag felhasználónak nem tűnne fel a változás úgy sem :D
2015. máj. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 kérdező.. ***** válasza:
Ez így van,de nem azt írtam,hogy várja meg a következő galaxy S-t hanem hogy várja meg egy másik gyártó telefonját ami ugyancsak 2015-s lesz.De a lényeg ott van hogy feleannyiért 100k-rt vehetne egy jobb telefont ami tovább lesz használhatóbb mintha most venne egy 200k-st.
2015. máj. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szepen a valaszaitokat =-)


Tenyleg szeretnek egy olyan telefont venni, aminek nagy a hattertara, jol fenykepez, es van meg nemi extraja is =)


Mivel nem szaz forintrol beszelünk, hanem ennek a szazszorosarol kb, jol meg kell gondolnom, mire adom ki a penzemet, ezert kertem ki a tanacsotokat.


Majd meglatjuk mi lesz... szep napot! =)

2015. máj. 10. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!