Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért jobb az android mint a...

Miért jobb az android mint a Windows Phone?

Figyelt kérdés
Sokan hallom hogy itt is ott is megkérdezik ezt a kérdést és mindig az a felelet hogy android jobb , mer a wp-nek az áruházába nincs elég app , meg csomóan jonnek még kifogásokkal. Tudom hogy mindenkinek más tetszik , de szerintem az áruháztól Függetlenül igenis jó telefonok. Van még valaki aki igy gondolja? Vagy ti , akik szerint jobb az androidos miért jobb?

2015. máj. 9. 23:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
82%

Lehet, hogy a droid áruházban több az app.

De mennyit is használsz belőle?

Lehet azok a programok megvannak wp-re is.

Szerintem a droid áruház televan szeméttel.

2015. máj. 10. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Hát igen , nekem lumiám van és igaz retrica vagy dumb ways , vagy csomo más nincs benne , de attol Függetlenül aztmondjak például ezeknek van a legjobb kamerajuk. Es tapasztalatból mondom igaz is
2015. máj. 10. 00:39
 3/17 anonim válasza:
69%
Mindkettő jó, csak más szempontokból. A windows phoneon pl van world, power point, eközben androidon sokkal több app van.
2015. máj. 10. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
35%
Próbáltam mindkettőt, a Windows Phone-t szerintem kínszenvedés használni, mind Androidhoz, mind iOS-hez képest. Nyilván megszokás meg felhasználás kérdése is, ha neked WP van és szereted, akkor miért érdekel, hogy másnak mi jön be jobban?
2015. máj. 10. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
20%
Wp telefonom is van egy android tabom jobban kedvelem a tabom mint wp telefonom ,idáig android telefonjaim voltak ,kiprobáltam wp hát igen idegesitő,gyenge net kevès program ,játèk kevès.a csempèk megunhatok .
2015. máj. 10. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
55%

Egyáltalán nem jobb! Mostani WP előtt Android volt, a wp teljesen smooth, egy döccenés sincs a lapozásnál, teljesen jól megy a rendszer, egyszer sem sikerült még lefagyasztani. Ez az Androidról nem mondható el.


Az utolsónak pedig: A csempéket úgy szabod testre ahogyan akarod, nem tudom mi lehet abban megunható, ennyi erővel az android vagy iOS felülete is megunható lehet.

A net meg nem a telefonodtól függ! A windows phone sokkal jobban kihasználja a netet mint az android, ugyanolyan gyorsaságú nettel egy youtube videót a windows phone legalább másfélszer gyorsabban tölt be, úgyhogy erről ennyit.

2015. máj. 10. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
És az, hogy egyenlőre kevés az app, az nem azt jelenti, hogy nem is lesz. Mivel nem annyira régi ez az oprendszer így még nem fejlesztettek rá annyi appot. A legnevesebb játékok ugyanúgy vannak wp-re mint androidra. (Gta SA, Asphalt 8, stb.)
2015. máj. 10. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van mindkettő, illetve iOS is. Nem annyira az appok száma, mint inkább a minősége a probléma. A WP-s alkalmazások csomó olyan dolgot nem tudnak, ami Androidban alap, és ez nagyon zavaró.


A WP előnye, hogy pehelysúlyú az Androidhoz képest.


Kíváncsi vagyok, a Windows 10 mekkora javulást fog jelenteni.

2015. máj. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
86%
Az a baj, hogy az Android nyílt forráskódú, így a fejlesztőknek sokkal több lehetőségük van, míg a windows phone teljesen zárt rendszer, a felhasználó szinte semmihez nem fér hozzá.
2015. máj. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy a Windows Phone teljesen zárt rendszer, a felhasználó semmihez nem fér hozzá, míg az androidnál egy root joggal felruházott felhasználó bármit megtehet, bármihez hozzáférhet ezért is könnyebb arra fejleszteni.
2015. máj. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!