Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy tudok éles képet csinálni...

Hogy tudok éles képet csinálni galaxy S5-ön?

Figyelt kérdés

Szóval. A telefon tökéletesen éles, szép képet csinál vakuval. De ha olyanok a fényviszonyok, amikor nem kell a vaku, akkor pedig kicsit homályosak, kontrasztnélküliek a képek, mintha egy jóval gyengébb kammal csináltam volna. Próbáltam több beállítási kombót de nagyon nem akar sikerülni :/

Pedig ez volt az első lényeges szempontom a telefonválasztásánál, hogy jó képeket csináljon.

Valaki ötlet?

Köszi


N25



2015. máj. 10. 14:41
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Ohh, ettől féltem, mármint a szervíztől :/ De akkor lehet, hogy az lesz. ÉS szerinted rendes Samsung szervízt keressek fel vagy a Telekomost? Gari elvileg még van rá.
2015. okt. 17. 18:56
 12/13 anonim ***** válasza:
Ha a Telekomnál vetted és oda szól a garancia, akkor mindenképpen hozzájuk vidd. Ők majd úgyis továbbküldik, a lényeg, hogy neked nem fog pénzbe kerülni.
2015. okt. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségedet :)
2015. okt. 19. 13:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!