Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 625, vagy iPhone 5C?

Nokia Lumia 625, vagy iPhone 5C?

Figyelt kérdés
Melyik a jobb? Melyiket ajánlanátok?

2015. máj. 11. 17:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Miért pont ez a kettő?! Nem egy kategória, sem tudásban, sem árban.
2015. máj. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Gondoltam, hogy nem ugyanaz a súlycsoport. Azért ez a kettő, mert a Lumiát ajándékba kapnám, az 5C-re meg egy ideje gyűjtök.
2015. máj. 11. 17:14
 3/18 Zakathol ***** válasza:

Én az 5C-t ajánlanám. Van egy 625-ösöm, de örülök, hogy a cég fizette, nem én. Gyakorlatilag semmi nem megy rajta normálisan - már ha van rá egyáltalán gyári alkalmazás, nem valami külső fél által gyártottat kell használnom...


Viber akad/lassú, dropbox nincs rá hivatalos, insta szintén nincs hivatalos, a beállítások menüpont egy horror/ésszerűtlen/bonyolult.


A csempékkel meg magával a felhasználói felülettel kapcsolatban én nem vitatkozom senkivel, mert ízlésről nem illik, de nekem konkrétan olyan érzésem van, mintha egy érettségi informatikai beadandó feladat lenne: Nem szép, nem kiforrott, nem stílusos, de a célnak megfelel.

2015. máj. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2015. máj. 11. 17:37
 5/18 kérdező.. ***** válasza:
100%
625 mert jobban megéri mint az 5c.Azt javaslom,hogy gyűjts még egy kicsit és ha mindenképp IOS kell akkor egy 5s-t érdemes venni minimum.
2015. máj. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
625 egy teljesen korrekt telefon - volt, 2 éve. Ma már tényleg nem az. 5C sem mai, viszont ő nem is a középkategóriában kezdett anno (a lassan 3 éves felsőkategóriás Lumiák ugyanolyan jól mennek mint a régi iPhone-ok). Ha Lumia, akkor 1GB RAM alatt nem érdemes választani, ha többre használná az ember az alap dolgoknál.
2015. máj. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Köszi, nem kell 5S. :)

Annyival jobb az 5C-nél, hogy egy kicsit nagyobb és fémből van a hátulja. Ráadásul csak 5C-t tudok olcsóbban beszerezni.

2015. máj. 11. 18:10
 8/18 A kérdező kommentje:
Utolsó, egy kicsit utánanéztem mindkettőnek. És valóban nem olyan jó, mint a felsőbb kategóriás készülékek. Elég sok negatív véleményt olvastam a 625-ről. Nagyobb dolgokra nem kell telefon, csak átlagos dolgokra, mint:Telefonálás, Kapcsolattartás (csevegés). Amit a mostani nemigen tud biztosítani, ezért úgy gondolom, hogy egy csúcskategóriás telefon jobban megfelelne erre a célra, mert az valószínűleg több ideig bírja.
2015. máj. 11. 18:18
 9/18 kérdező.. ***** válasza:
A 5c mióta csúcskategória?Egy erős közepesnek mondanám.
2015. máj. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Ismerősömnek az van. Kipróbáltam, és nem egy gyenge készülék.
2015. máj. 11. 18:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!