Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Note 4 vagy nexus 6? A jól...

Daniell016 kérdése:

Note 4 vagy nexus 6? A jól bevált márka vagy egy új kipróbálása?

Figyelt kérdés
Eddig a samsung telefon vált be nálam a legjobban volt már nokia, motorola, iphone és megérett, hogy 2 év után újra vegyek egy másik telefont, a kérdés az lenne mekkora hiányérzetem lenne, ha egy kényelmesen megszokott minden igényt kielégítő samsung s4-et lecserélnék egy Nexus 6-ra? Érnének csalódások, hogy nem ugyan az a gyártó másként áll a telefonjaihoz más dolgokat pakol bele esetleg gyengébb minőségben (Nexus 6 képernyőszidások) vagy esetleg jól járnék vele? Hasonló árkategóriában már fellelhető a Note 4 is amin igen erősen gondolkozom nem látok olyan érvet mellette ami miatt nem kellene, viszont egy új márka kipróbálásának sem vagyok ellene. Véleményeket olvasnék.. érvek ellenérvek egyaránt!

2015. máj. 11. 20:30
 1/2 anonim ***** válasza:
mind a kettővel jól járnál de én a nexust venném. már csak a tiszta android miatt is. és azon csak a googleös alkalmazások vannak rajta.
2015. máj. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 kérdező.. ***** válasza:
Nexus 6.Androidosból csak Nexus,OnePlus,Motorola,Xiaomi.Samsung utolsó helyen áll.
2015. máj. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!